Change0KeyApp - Sıfır Tuşuna İstediğin Uygulamayı Atama (Resimli Anlatım)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sefilcoban

sefilcoban

Üye
    Konu Sahibi
Change0KeyApp - Sıfır Tuşuna İstediğin Uygulamayı Atama (Resimli Anlatım)
Change0KeyApp RomPatcher yamasının telefonun 0 (sıfır) tuşuna basılı tutulduğunda açılan internet tarayıcının yerine başka bir program atama için kullanıldığını birçok kişi tarafından bilinmekte yalnız verilen yamayı kullandığımızda bakıyoruzki yamanın 0 (sıfır) tuşuna daha önce atanmış olan işlemi deaktif ettiğini görmekteyiz.Biz burada 0 (sıfır) tuşuna istediğimiz uygulamayı nasıl atayacağız onu inceleyeceğiz..
Gerekli programları aşağıdan edinebilirsiniz.

Öncelikle 0 (sıfır) tuşuna hangi programı atamak istoyoruz ona karar verelim...Ben X-plorer'i tercih ettim sizde kendi tercihinizi yapınız...

Bize lazım olan atamak istediğimiz programın UID kodu ve karıştırılmış hali olan DIU kodu..
Ben X-plorer programımın UID kodunu almak için işlerimin çoğunu PC'de hallettiğim için programıyla alacağım siz isterseniz telefonuzdan JbakTaskman vb.. programlarla programınınızın UID koduna erişebilirsiniz

Resimlerdeki yolları takip ederek bana gerekli olan UID koduna ulaştım.Şimdi bu kodu bir kenara not edelim birazdan işimize yarayacak.

Çalışmamızın en önemli programı olan 'u çalıştırıp resimleri takip ederek UID kodumuzun karıştırılmış hali olan DUI kodunu elde etmiş olduk.
Resimleri takip ederek elde etmiş olduğumuz DUI kodumuzla Change0KeyApp RomPacther yamasında nasıl bir değişiklik yapacağımızı öğrenelim..

Resimde işaretlemiş olduğum yerlerdeki 8 haneyi DUI kodumuzla değiştirdikten sonra değişiklikleri kaydedip çıkıyoruz.

Yapacağımız tekşey kaldı düzenlemiş olduğumuz RomPatcher yamasını telefonda gerekli yere atıp aktifleştirmek...

Hepsi bu kadar...Canınız istediği zaman 0 (sıfır) tuşuna istediğiniz programı atayabilirsiniz.
Düzenlenmiş Change0KeyApp dosyasına ulaşabilirsiniz...

• Beğen
Tepkiler: bymen07, MelistanbuLL, Mesut Aktaş ve 4 diğerleri

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
eLinize sağLık :oke:

cellchuck

cellchuck

Üye
Süper bi kısayol, eline sağlık

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
eline sağlık cihan üstad
Kaliteli bir paylaşım

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Harika :oke:

sefilcoban

sefilcoban

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler canlar....

turko9999

turko9999

Üye
sonuç olumsuz çünkü phone.ee diye bi dosya yok ki neye patch yapıcak.

full force

full force

Üye
çok güzel emeğine sağlık arkadaşım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt