CFW'de Varsayılan Temayı Nasıl Yazılımdan Çıkartabilirim? Acil Yardım?????

Sponsorlu Bağlantılar

blackcemre

Üye
    Konu Sahibi

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
Bu çok uzun bir iş bu orjinal temayı çıkartmak yerine kendi temanı gömmen daha mantıklı yani hem orjinal hem senin teman olur çünkü şuan paylaşılan hiç bir tema ama hiç bir tema orjinal temanın sahip olduğu bütün mifleri kadar mif içermez. orjinal tema telefondaki tüm resimleri yani görünen her bir simge orjinalde mevcut bir simgenin eksik olması o programın çalışmaması hatta komple telefonun açılmamasına neden olur. orjinal tema içinde atıyorum 6000 adet svg svgb ve nvg lerden olşan simgeler var normal kullanıcı tema larda ise 2000 3000 civarı simge bulunur eksik olanlar orjinal temadan tamamlanır. o yüzden orjinalin yerine normal tema koyman eksik simge sorununa neden olur ve dediğim gibi telefon veya o uygulama açılmaz. ama orjinal temadaki simgeleri yani 6000 taneyi tek tek değiştirirsen olur :) Bence ikinci bir tema eklemek daha mantıklı

Teom@n

Teom@n

Üye

Varsayilan temadan kastin orjinal tema haricinde CFW ye konulmus ve tanimlanmis tema ise asagidaki yonergeyi izle;

-private/10202be9/101F876F.txt >> bul

-0x2 string "......." 16777216 cap_rd=alwayspass >> tirnak isareti icindeki noktali alanlarda yazan sayi kombinasyonu CFW de kullanilmis temayi gosterir.

-string 0x14 string "......" 0 cap_rd = alwayspass cap_wr = alwaysfail >> tirnak isareti icindeki noktali alanlarda yazan sayi/harf kombinasyonu CFW de kullanilmis temayi gosterir.

-CFW icinden ilgili dosyayi bulup duzenlersin yada 101F876F.txt dosyasini orjinali ile degistirirsin.

Üst Alt