Cfw Yapmak İstiyorum bana bir yardım edin

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Cfw Yapmak İstiyorum bana bir yardım edin
bana Ne gerekiyor Hangi Ne Gerekiyorsa Bana Linklermisiniz Birde Video Olursa Çok Sevinirim

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
detaylı konu anlatımı var tek tek anlatmayla kimsenin uğraşacağını zannetmiyorum

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Ama Ben yazıdan anlamıom rof 2 rof 1 ne ya onlar ne nası modifiliyecem mundalırı bir video dökseler ne güzel olcak

Ulysseus

Ulysseus

Üye
Dostum video yapmak diyorsunda CFW öyle bir kerede yapılacak kolay bir şey değil. Bütün modları tek tek test ediyorsun 50'den fazla flaş atıyorsun telefona :oke:

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
ilk olarak core kilidini kır rofs ikiden gereksiz şeyleri sil modları rofs ikiye salla navifirm editörle

Ulysseus

Ulysseus

Üye
ilk olarak core kilidini kır rofs ikiden gereksiz şeyleri sil modları rofs ikiye salla navifirm editörle

Abi şimdi adama core kilidini kır diyorsun rofs2 den bahsediyorsun böyle bir anlatımla olmaz bu işler :D

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
aslında programı buldum ama cfw yapacağim ama v52 nin orjinal fw dosyalarinı bulamadim yedegi olan varsa linkyeyinda akadaşlar v52 tùrkiye red olcak biliyorum nafirim die program var ama kulanamıyorum çünkù bilgisayar güncellemesi istiyor ve abimde güncelemek istemıyor sizde varsa linkleyin şimdiden teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt