CFW Yapanlara Bir Kaç Soru

• 27 Ekim 2010
  • 824 Okunma
  • 1 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Herkese S.A Beni Herkes Sony Ericsson Modlarımdan Tanır ama uzun bi Süredir N79 Kullanıyorum
    Ama yeni Bi 5800 aldım ilk iş Olarakda Daha Önceden Takip Ettiğim Modlu FW leri Yüklemek Oldu Ancak forumda Yayınlanan bir çok Custom Firmware Cihazımda Denedim ve bazı sorunlarını Gördüm Aklıma Takılan Sorular Her yazılım için Sormak Yerine buradan tüm sorularıma cevap bekliyorum

şu an cihazımda Sun Rise 1.3.2 sürümü var ama bu sürüm C6 ve n97 mini tabanlı olduğundan Tek Ev Ekranına mahkumum C6 tabanlı yazılıma neden diğer Ev ekranları entegre edilemiyor

ayrıca 5800 ev ekran modlu yazılımlarınıda denedim Tsunami vs samsung widget olan sürümleri denedim ama hepsinde kronik bi sorun var Tam ekran navigation ve sade olan bi ev ekran temasında ekranda sadece kısayollar oluyor ama Telefon ve Rehber Numara Çevirme Tuşları Çıkmıyor Yüklemede Sorun yapmadığımı Sanıyorum çünkü Her yazılımdan önce Orginal V51 sürümüü yükleyip CFW öle atıyorum

FOnt Sorunu Font ROuter programıı Orginal V51 de sorunsuz Kullanıyordum ama Modlu Fwlerde Sorun çıkarıyor FOnt Yüklüyor Ama Menudeki Bi Klasörün Adını değiştirdiğiniz Zaman Cihaz Durmadan Kendine Reset atıyor Neyse FOnt Routeri Kaldırdım Sorun düzeldi Fontu el ile hafıza kartına attım ama Bildiğiniz Gibi FOnt Router fontu yüklemekten ziyade yazı boyutunuda Ayarlıyor
    Forumda S60 V5 lerde sorunsuz Çalışan Font Router arıyorum bilen varsa link verirse sevinirim ...

Ayrıca Bu sorum sUnn Rise sürümünü düzenleyen arkadaş için Sürüm tanıtımında İphone Killer Dİyor Yazılım için :) ama Tuş Klidini Kaydırma Ekranı Ters İphone da Soldan Sağa Açıyoruz Ama C6 modlu yazılımlarda Sağdan Sola Kaydırıyoruz Bunu İphonedaki Gibi Yapamıyormuyuz

Son Sorum 5800 veya Farklı Sürümlerde SOny Ericsson Cİhazlarda yaptığımız Acoustic dosyaları Veya Ses Kodekleri Üzerinde Oynama Yaparak Kulaklık Sesinde Artış Ve Kalite Sağlamak Mümkünmüdür

Şimdiden Cevap Veren Tüm Arkadaşlara Teşekkürler

--------------- Ekleme ---------------

????????

--------------- Ekleme ---------------

??????????????????????????????

Yazan: ...Orochi...
  2. bende merak eddim ?

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/11/2018 - 18:20