CFW ile ilgili sorunlar

Sponsorlu Bağlantılar

exp_l0it

exp_l0it

Üye
    Konu Sahibi
CFW ile ilgili sorunlar
arkadaşlar ben kafama göre bi cfw yaptım jaf ile flashladım telefon açıldı ancak sildiğim programlar hala kısayol olarak duruyor telefona attığım programların hiç biri yok, yeniden başlat seçeneği ise sadece ekranı kilitliyor yardımcı olur musunuz? neyi yanlış yaptım?

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
orjinal fwmi modluyorsun c6port mu ?

exp_l0it

exp_l0it

Üye
    Konu Sahibi
www.maxicep.com/s60v5-orjinal-fw-bo...rm-625-v-51-1-002-ofw-788271.html#post6107510

bu yerdeki zaten başka da bulamadım navifirm de çalışmıyo

- - - Eklendi - - -

Birde şunu denicem bilgisayar başına geçince

mrcrab.net/nokia/Nokia_5233_--_Nokia_5232_--_Nokia_5228.html?productType=RM-625&releaseID=6832657288&variantID=6939898001&productCode=059F6X5&version=51.9.2

- - - Eklendi - - -

Bendeki sürüm 51.1.002 güncelleme göstermemesine rağmen güncelleme varmış :)

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
son sürüm o dur güncelleme yapma modlama işine gelince teker teker dene yedek alarak ve telefon açılmazsa çakışma oluyordur demektir

exp_l0it

exp_l0it

Üye
    Konu Sahibi
iki tane boot ile ilgili mod yükledim çakıştılar o zmn ama peki programların kısayolları neden hala duruyor?

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
orjinal yazılımda bileşen silmek istiyorsan coredende aynı işlemleri yapman gerekecek

exp_l0it

exp_l0it

Üye
    Konu Sahibi
yani coreye aynı işlemleri uygulicam ve eklediğim programların içinden bir dosya daha çıkıyor kgb idi heralde onumu yerleştiricem?

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
program atıyorsan sadece klasörleri al ve at data private sys system resource falan :) evet coredende yapman lazım ve klasör olarak nokia cookern olduğu yerden files ı göster :) core yi cooker ile aç

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
orda anlatılanlar daha çok c6 port için sen ofw modladıgın için ben orda yapılanlara bir kaç şey ekleyerek söyledim :) cfw yapmak zahmetli iştir

Üst Alt