CFR Cluj 1 – 3 Galatasaray

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
semihguney

semihguney

Üye
    Konu Sahibi
CFR Cluj 1 – 3 Galatasaray
yorumları alalım :)

Silinen Üye 524728

Silinen Üye 524728

Kapalı Hesap
Teşekkürler Burak, Tebrikler GALATASARAY. :)

• Beğen
Tepkiler: Avrupa Fatihi ve alaStar
semihguney

semihguney

Üye
    Konu Sahibi
Braga 3-1 yenildi ye la ohhh beee

ultraslan_66

ultraslan_66

Üye
hahahahahahahhahahah abi valla uçuyorum şuan sevinçten :D ben bu takımı çok seviyorum yaa :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

• Beğen
Tepkiler: Avrupa Fatihi
jackalmami

jackalmami

Üye
Tebrikler aslanlarım, önünüz açık olsun :alkis

WaLLcoT

WaLLcoT

Üye
:biggrin: :heyo2: :oley Aslan kral sahneye çıktı :)

ultraslan_66

ultraslan_66

Üye
Bugün 3-1 bitecek demiştim :D :D :D :D :D

semihguney

semihguney

Üye
    Konu Sahibi
Hakettiğimiz yere geldik sonunda . Bi bakarsınız şampiyonlar ligi kupasını kazanmışız :D

onurca06

onurca06

Üye
bu sonuçlar sonunda grupta 2.liğe çıktık nerden nereye ne de olsa

rapman

rapman

Üye
tebrikler Galatasaray'ım

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Son maçta belli olacak anlaşılan ...
Braga gs maçı final niteliğinde olacak .

Kazanan haklıdır . Tebrikler

semihguney

semihguney

Üye
    Konu Sahibi
Yok canım :D abartma alt tarafı bi maç kazandınız :)

ama hep ucu ucuna kaçmıştı :) skor olarak gerideydik ama ben onları saymıyorum . Oynadığımız oyuna bakıyorum, ligde de 1.yiz , umudum var yani . Kupa değil tabi de çeyrek finale gideriz inşallah , fener de bişıler yapsa da futbola doysak

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Türk futboluna artık Galatasarayin da katkı vermesi gerek .
Yarın da inşallah Fenerbahçe kazanırsa çok iyi olacak ulke futbolu adına.

• Beğen
Tepkiler: Amaru Shady
arslansem

arslansem

Üye
İşte budur.Galatasaray oynadığı futbolla işte budur.Ligde zayıf Akhisar karşısında bile oyunu sürklase edemeyen Galatasaray sonunda hem skor hem de oyununu birleştirerek kendi arenasında kükredi sonunda.
Arkadaşla bir senaryo yazmıştık.Manchester Portekiz'de kazanırsa lider çıkmayı garantiler ve İstanbul'a iddiasız gelir,ama bizim yenmemiz lazım demiştim :ehe Şimdi yenisini yazıyorum.Biz Manchester'i yeniyoruz Cluj Braga'yı yeniyor.Son maçta Cluj Manchester deplasmanında puan alamazsa bizim Braga maçımıza bakmadan gruptan çıkıyoruz :D
Bizim Manchester maçı kadar diğer maçta bir o kadar önemli.Umarız Cluj yener yoksa Braga 1 puan alsa dahi son maçta çıkma şansı devam eder.
İmparator ne demişti:"Biz daha son sözümüzü söylemedik"
Tükenmez umudun varsa sarı kırmızı formasında... :)

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Cluj un yerinde becerikli bir takim olsaydı ilk 20 dakika 3 olurdu maç . :)
Galatasaray savunması çok fazla pozisyon veriyor . Buna acil önlem almalılar ...

Braga sahasında çok etkili takım . Manu maçı çok büyük şanssızlıktı . Son 10 dakika 3 gol yemeleri çok şaşırtıcı gerçekten . Galatasaray için çok büyük şans oldu bu ... Ama herşey son maçta belli olacak bu bir gerçek .

Bugün de Fenerbahçe kazanırsa ulke puanımız açısından çok iyi olacak . İnşallah hayırlısı olur .

Başarılar 2 takımıza da ...

• Beğen
Tepkiler: Amaru Shady

nazlican

Üye
(L) Burak (L) Burak (L) Burak

• Beğen
Tepkiler: Avrupa Fatihi
greenmile

greenmile

Üye
cluj bu grubun en zayıf takımı ael den bile zayıflar bizim oynadığımız vasluiden bile zayıflar.Umarım braga artık saçmalamayı bırakır da şu gruptan 2. olarak çıkar.

hmgurbuz2

hmgurbuz2

Üye
Cluj un yerinde becerikli bir takim olsaydı ilk 20 dakika 3 olurdu maç . :)
Galatasaray savunması çok fazla pozisyon veriyor . Buna acil önlem almalılar ...

Braga sahasında çok etkili takım . Manu maçı çok büyük şanssızlıktı . Son 10 dakika 3 gol yemeleri çok şaşırtıcı gerçekten . Galatasaray için çok büyük şans oldu bu ... Ama herşey son maçta belli olacak bu bir gerçek .

Bugün de Fenerbahçe kazanırsa ulke puanımız açısından çok iyi olacak . İnşallah hayırlısı olur .

Başarılar 2 takımıza da ...

Aynen Dany çok hata yapıyor 5 iyi şey yapsa 2 hata yapıyor ve hataları yaptığı güzel şeyleri de götürüyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt