CFosSpeed v5.0.156 (hızlı internet)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

perfaction

Üye
    Konu Sahibi
CFosSpeed v5.0.156 (hızlı internet)

Programın Özellikleri;

CFosSpeed trafik düzenlemesi, veri transferleri arasındaki gecikmeyi düşürür ve üç kat daha hızlı gezinti yapmanıza yardımcı olur. Sonuç olarak DSL bağlantınızı maksimum seviyede kullanabilirsiniz!

CFosSpeed trafik düzenleme teknolojisi, önemli paket türlerinin sayılarını algılıyor ve onlara öncelik sağlayarak, internet trafiğinin düzgün işlemesini sağlıyor, bu da kısmi olarak düşük ping sürelerini mümkün kılıyor. Bu yöntem, sadece web gezintisi ve karşıdan yüklemeleri hızlandırmakla kalmıyor, online oyunlarda oldukça büyük avantajlar sağlıyor.

CFosSpeed ile, şu gibi ölçülebilir gelişmeler ve ayrıcalıkları farkedeceksiniz:
* Karşıya yükleme sırasında karşıdan yükleme hızının maksimum olması
* Webde gezinti yaparken cevap sürelerinin hızlanması
* Gelişmiş VoIP ses kalitesi

Editörün Yorumu: CFosSpeed programi ile internette sörf yaparken, online oyun oynarken, karşıdan yükleme vs. yaparken büyük hızlanmalar ve farklılıklar göreceksiniz..Gercekten her pc de bulunması gereken bir program.

• Beğen
Tepkiler: yasin208 ve Mert_047

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
Teşekkürler... İndirme adresi düzenlenmiştir...

Program paylaşımı yaparken programların kendi sitelerindeki indirme adreslerini veriniz.

Aziz™

Aziz™

Üye
Ulaş sence güvenli bir programmı bu?

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
Aziz™;2341959' Alıntı:
Ulaş sence güvenli bir programmı bu?

Azizcim programı kullanmadım. Ama yinede denemekte fayda var.

Aziz™

Aziz™

Üye
valla Ulaş programı indirip kurdum zaten kurulum sırasında iki kere aynı hatayı veriyor ama program bunları devam et şeklinde istiyor.yavaşlamasından başka birşey görmedim.biraz daha kullanayım dedim hiçbir etkisini göremedim.program güvenli ama deneme sürümü olduğu için etkisini göstermiyor olabilirmi acaba?:hmmm

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Aziz bunu kullanmıştım sana kısaca şöyle özetleyeyim.Program kullandığın bant genişliğini , net'i kullanan tüm yazılımlara ortak dağıtıyor.Sen burada istediğin yazılımın net bant genişliğini açabilir ya da kısabilirsin.Mantıklı olarak düşünmek gerekirse , sadece PC de yer kaplıyor.Başka bir hüneri yok. :)

Aziz™

Aziz™

Üye
evet onu bende farkettim yüklememle kaldırmam bir oldu diyebilirim..:)
tekrardan ilginize teşekkür ederim..:)
aslında bilgisayarın kendi hızıda iyi ama daha hızlısınada kimse hayır demez heralde ama bu tür programların çalışması süresince bunu diyebilirim..:)

By KötüSoN

By KötüSoN

Üye
paylaşım için saol

aybeyce

Üye
harika bir proğrama benziyor teşekkürler

eray_41

eray_41

Üye
teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...