Ceza Alsınlar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
midnight

midnight

Üye
Kitlenen ''Misafirler bizi izlemekten bıkmadınız mı'' adlı konu hâla yeniden açılmadı..Bu arada her önüne gelen birilerinin ceza almasını istiyoor...Malum sitenin şahısları..size söylüyorum siz gidin de rakip sitedeki üyelerin ceza alması için uğraşın..burası Maxicep,burada kimse siz istediniz diye ceza almaz... 8)

-----------------------8) --MAXİCEP'te bir nefer herkese yeter-- 8)-------------------

--Bu arada blslayer...+1.. ;;)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
O topice bu geceden önce gelmez geriyre çünkü tüm yönetimdeki arkadaşların karar vermesi gerekiyor... ;)

midnight

midnight

Üye
Originally posted by van_hoijdonk@Aug 19 2005, 04:41 PM
O topice bu geceden önce gelmez geriyre çünkü tüm yönetimdeki arkadaşların karar vermesi gerekiyor... ;)
[post=138338]Quoted post[/post]​

Ok.. ;;)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
+1 olayı abartılmadığı takdirde bir ceza-i işlemi gerektirmiyor.Şu an için iyi ama bu üyelere bağlı diyebilirim.İleride abartıya kaçılırsa , gündeme oturacaktır ve ceza söz konusu olabilir.

jason

Üye
öyle olursa sitede ceza almayan adam kalmaz tabiki herkes ceza alır ortalık 56 OLUR ve %100 cezalar artar ve herkes af (ceza indirimi)bekler karanlıkta yürüyenler ışığı GÖRMELİ.....!!!!

aTTra

Üye
Originally posted by KimyageR@Aug 19 2005, 01:55 PM
Yönetimdeki arkadaşlar, lütfen topiclerde verilen cevaplarda +1 vb gibi şeyler yazanlar ceza alsınlar. Anlamsız yazılarla ortalı arap saçına çevirenler ve bu davranışla güzel Türkçemizi bozanların ceza almasından yanayım. Lütfen bu duruma bir el atın...  :box:
[post=138071]Quoted post[/post]​

Bu +1 olayı daha öncedende tartışıldı yöneticiler arasında. Ama çok önceden bir karara bağlandı, +1 kullanımı aşırıya kaçmadan serbesttir. Bundan sonrada değişmeyecektir.

Sitede ben aşırıya kaçmamak kaidesi ile +1 kullanan üye görmedim? Zaten görsek ilk önce biz uyarı verirdik.

Tüm yöneticiler bile yeri geldiğinde +1 ibaresini kullanıyor.

Senin dediğin gibi olursa diğer arkadaşlarında dediği gibi sitede kimse kalmaz.

serdaronlinenet

serdaronlinenet

Üye
Bence +1 olayı abartılmış,çoğu zaman ben söyleyeceğim şeyi başka bir arkadaşım söylüyor.Aynı şeyi yazmanın bir mantığı yok.Ama illede görüş belirteceksemde +1 diyerek O konudaki fikirin yoğunluğunu gösteririm

mavizeybek

mavizeybek

Üye
yaw bence ortam sitede gayet iyi anlamsız bir topic olduğunu düşünüyorum :nono:

midnight

midnight

Üye
Originally posted by mavizeybek@Aug 19 2005, 08:58 PM
yaw bence ortam sitede gayet iyi anlamsız bir topic olduğunu düşünüyorum :nono:
[post=138628]Quoted post[/post]​

;;) ..inşallah hep de böyle gider... ;;)

Caine

Caine

Üye
kim ne neci nedir anlamadım yaww :( ne karışıklık bu böyleeeeeeeee :vur: kim kime karısıyorrr :vur: kim ne ediyor ya kim ne calmış ne etmiş :( :vur:

cepix

cepix

Üye
Originally posted by KimyageR@Aug 19 2005, 01:55 PM
Yönetimdeki arkadaşlar, lütfen topiclerde verilen cevaplarda +1 vb gibi şeyler yazanlar ceza alsınlar. Anlamsız yazılarla ortalı arap saçına çevirenler ve bu davranışla güzel Türkçemizi bozanların ceza almasından yanayım. Lütfen bu duruma bir el atın... :box:
Anlamsız Diil bence yanlış düşünmektesin :eksi:

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
Originally posted by midnight@Aug 19 2005, 02:22 PM
Ohooo böyle olusa ceza almayan kişi kalmaz,bunlar sudan sebepler,millet biribirine saygılı davransın,forumlarda kavga etmesin yeter bence.. 8)
[post=138117]Quoted post[/post]​

+1 :P :P :P şaka bi yana hakaten bu gerilen ortamları yaratanlar cezalandırılsın başkaca bişe istemem ;;)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
DeLmIrA zaten forumda olay çıkartan veya çıkartmaya çalışanlar ceza alıyor.. ;)

KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Originally posted by aTTra+Aug 19 2005, 08:20 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(aTTra &#064; Aug 19 2005, 08:20 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-KimyageR@Aug 19 2005, 01:55 PM
Yönetimdeki arkadaşlar, lütfen topiclerde verilen cevaplarda +1 vb gibi şeyler yazanlar ceza alsınlar. Anlamsız yazılarla ortalı arap saçına çevirenler ve bu davranışla güzel Türkçemizi bozanların ceza almasından yanayım. Lütfen bu duruma bir el atın...  :box:

Bu +1 olayı daha öncedende tartışıldı yöneticiler arasında. Ama çok önceden bir karara bağlandı, +1 kullanımı aşırıya kaçmadan serbesttir. Bundan sonrada değişmeyecektir.

Sitede ben aşırıya kaçmamak kaidesi ile +1 kullanan üye görmedim? Zaten görsek ilk önce biz uyarı verirdik.

Tüm yöneticiler bile yeri geldiğinde +1 ibaresini kullanıyor.

Senin dediğin gibi olursa diğer arkadaşlarında dediği gibi sitede kimse kalmaz.
[post=138580]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
OK ;;) Durumu gayet ve net bir şekilde anlatmışsın. Bir çok kişi aydınlandı sanırım ... ;)

jason

Üye
ok KimyageR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt