Cepten Sınırsız Mp3 & Video indir-izle (Programsız ve çok basit) By YusufEMRE

Sponsorlu Bağlantılar

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
    Konu Sahibi
Cepten Sınırsız Mp3 & Video indir-izle (Programsız ve çok basit) By YusufEMRE
Cepten Sınırsız Mp3 & Video indir-izle (Programsız ve çok basit)

Bu siteleri kullanabilirsiniz

Artık çok kolay birşekilde telefonunuza sınırsız Mp3 ve Video indirip takıntı, bağlantı hatası, arabellekleniyor vs gibi sorunlar yaşamadan cam gibi video izleyip istediğiniz Mp3 dosyalarını sınır tanımaksızın indirebileceksiniz.

Arkadaşlar hepimizin bildiği gibi Cepten Mp3 indirme ve video izlenebilecek onlarca program var ama gerçekten işe yarayanı yok. Kaç gündür arıyorum işime yarayacak birtane bile program bulamadım. Onlarca program denedim, O programların birtanesini parçalayıp inceledim ve programın içinde gizli bir adres tesbit ettim ve o linki alıp tarayıcımda denedim Sonucun mükemmel olduğunu gördüm.

Yukarıda eklediğim GiF dosyasında Mp3 ve Video'ları nasıl indirebileceğiniz konusunu adım adım açıkladım, Adres sizi direkt youtube sitesinin içeriklerine yönlendiriyor. Youtube sitesindede bulamayacağınız Klip ve Mp3 yokturdur.
Siz oradan istediğiniz Videoyu seçiyorsunuz, ister video olarak ister Mp3 dosyası olarak tek tıklamayla dosyaları telefonunuza indirebilirsiniz.

Özellikle OperaMobile taracısını kullanmanızı öneriyorum, Diğer tarayıcılarlada bu işlemi yapabilirsiniz ama OperaMobile bu konuda çok süper.
İndirdiğiniz video ve mp3 dosyasının uzantısı yoksa siz ekleyin. Mesela indirdiğiniz içeriğin ismi "abc" ise, dosya yöneticinize gidip dosya ismini "abc.mp3" diye değiştirin.

Keşif ve Anlatım: YusufEMRE

CEPTEN YOUTUBE'A GIRME:
Dünyaca ünlü video sitesi youtube'a cep telefonunuzdan erişmek için 3.şahıs bir program yüklemek zorundamı kalıyorsunuz...sizi bu zahmetten kurtaracak ve kullandığınız web tarayıcıyla youtube girip dilediğiniz kadar video izlemek için basit bir yöntem.
Aslında pc'de kullanılan yöntemden hiçbir farkı yok...
Birkaç adımda telefonunuzun bağlantı ayarlarından DNS adresini değiştirerek dilediğiniz gibi video izlemenin tadını çıkartabilirsiniz.
Yapmanız gerekenleri sırasıyla anlatıyorum:
*Menü\Araçlar\Ayarlar\Bağlantı\Erişim Noktaları\"Kullandığınız Erişim Noktasını Seçin Örn:Turkcell Internet"\ Seçenekler\Gelişmiş Ayarlar \DNS Adresi
Bu yolu takip ederek "DNS Adresi" menüsünü açın...Açılan menüde youtube girmek için kullanacağınız DNS adresini yazınız...
Benim kullandığım DNS adresini örnek olarak vereyim.
*Birincil DNS adresi: 4.2.2.5
*Ikincil DNS adresi: 4.2.2.6
Bu işlemi tamamladıktan sonra telefonu yeniden başlatınız.
Artık tarayıcınızdan "m.youtube.com" adresini açarak video izlemeye başlayabilirsiniz.
DNS hakkındaki güzel açıklamasından dolayı Sefilcoban (Cihan) kardeşime çok teşekkür ediyorum:)

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR, Okan Ç., cobanoglu-24 ve 38 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler..

sefilcoban

sefilcoban

Üye
Güzel bir çalışma üstad emeğine sağlık...

Ucweb'le video indirmede sorun yaşanıyor ucweb kullanıcıları video indirmek istediklerinde konuda da belirtildiği gibi opera kullansınlar.

ahabu

Üye
ben download edemedim formatı seçtikten sonra bekliyor tepki yok

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
    Konu Sahibi
ben download edemedim formatı seçtikten sonra bekliyor tepki yok

Tarayıcınla alakalı bir problem olabilir Başka bir tarayıcı ile dene.
Daha dün paylaştım bu konuyu 20 kişi yorum yazmış hepside 100% olumlu.
Anlatılan herşey aynen doğrudur, Ben bir konuyu defalarca test edip tam olarak anlamadan paylaşmam kardeş. Sen tekrar dene.
Bak bazı cihazlardada veya tarayıcılarda LiNKe tıkladığımızda BOŞ bir sayfa açılabilir, O sayfanın en başında NOT FOUND yazar , o yazının altındada mavi renkli bir link bulunur, o LiNKe tıkladığında istediğin içerik sorunsuz iner.
Cihazının marka ve modelini bilmiyorum ama eğer destekliyorsa şiddetle OPERA MOBiLE 10 uygulamasını tavsiye ederim.

last321

Üye
Saol nerdn aklına geldi :)

xErKaNx

Üye
kardes opera 5.1 i kullaniyorum. Ama bir sorun var. Telefonum n73 . Siteye giriyorum video ariyorum buluyor uzerine tikliyorum ama ne indirme liknki cikiyor nede baska bisey oluyor. Flash player yukleyin gibi birsey cikiyor. Ama telde zaten reel player var. Yardimci olabilirmisin bu arada dns ayarlarida tamam. Ve baska browserlerle denedim sonuc ayni.

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
    Konu Sahibi
Şuan o sitenin altyapısı yenileniyor sanırım.
"Şuan indirme hizmetini durdurduk, En kısa zamanda yeni yüzümüzle daha kaliteli ve daha hızlı hizmet ile karşınızdayız" gibi bir uyarı çıkıyor dünden beri:(

last321

Üye
Evet tam öğrendik 2 gün sonra bozulacağı tuttu

davaci_18

davaci_18

Üye
arkadaşlar adres kısmına: şeklinde olmalı

AlpReis

AlpReis

Üye
eyvallah karrdeş

halilaltungul

Üye
usta eline saglık n95 8gb de olmadi

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
    Konu Sahibi
Sitede sorun yok şuan Sorunsuz indirme yapılabiliyor.

palulu23

Üye
n95 ucweb programından yaptım oldu sağolasın emeğine sağlık videoyu dönüştür (video convert) e tıklıyoruz ardından dowload a tıklıyoruz indiriyor this dowloader link e tıklamayın indirmez download linki oluşturur siz direk download a tıklayın

::Black_Devil::

::Black_Devil::

Üye
eline sağlık :D

mete2323

Üye
ya kardeşim bende dediklerini aynen uyguladım ama real player e girince bağlanamiyor diyo:( yardımcı olursan sevinirim

promete2004

promete2004

Üye
çok basit arkadaşım real player a gir ..seçenekler ayarlar : iki seçenek çıkar video ve bağlantı bağlantıya gir sen ..şebeke var ordan varsayılan erişim noktası olarak kullandığın operatörü seç
hepsi bu ..

evrensel_boy

evrensel_boy

Üye
çok kontör harcıyomu yoksa bedava mı bu olay?

sanin

Üye
ben denedim ama hiç bir şey olmadı nokia c5 kullanıyorum ve opera mobile 10 ile girmeye çalıştım uzak sunucu bulunamadı diyor
sizin dediğiniz herşeyi yaptım acaba kontörüm olmadığı için mi giremedim bu olay kontör yiyiyormu

--------------- Ekleme ---------------

ewt cevabınızı bekliyorum lüften cevap yazın .....

Üst Alt