Cepte ki Wirelles Aracılığıyla Tablete Bağlanmak

Sponsorlu Bağlantılar

Haestrk

Haestrk

Üye
    Konu Sahibi
Cepte ki Wirelles Aracılığıyla Tablete Bağlanmak
Arkadaşlar ben bir tablet aldım biliyorsunuz ki tablete wireless aracılığıyla bağlanılıyor. Benim ceptede sınırsız internet var. Telefonun wireless aracılığıyla bağlanabilirmiyim?

4MiNoRMaCHiNe

4MiNoRMaCHiNe

Üye
Arkadaşlar ben bir tablet aldım biliyorsunuz ki tablete wireless aracılığıyla bağlanılıyor. Benim ceptede sınırsız internet var. Telefonun wireless aracılığıyla bağlanabilirmiyim?

Arkadaşım Dediğin Gibi Cep Telefonunda İnternet Var Tablette Değil Eğer Tabletinde İnternet Olsay Sen Telefonunla Tablete Bağlana Bilirdin. O yüzden Bağlanamazsın.

serinaga

serinaga

Üye
Şahsen ben nerden nereye bağlanacaksın tam olarak anlamadım. Mümkün yöntem cep telefonun interneti üzerinden tableti haberleştirmek. Cepte sınırsız internetin de varmış. O halde Joikuspot pro.yu forumda ara ve cebine kur, bağlan ...

4MiNoRMaCHiNe

4MiNoRMaCHiNe

Üye
Ali Bey Arkadaş Şunu Söylemek İstiyor Tableten Cep Telefonundaki İnternete Bağlanmak İstiyor.

burakkk97

Üye
tamam zaten joikuspot tarzı programlar mobildeki interneti dağıtır yani telefon bi nevi modem işlevi görür

_RYUK_

_RYUK_

Üye
telefonu joiko spot adlı progragmi kullan.ben bu programı kullanarak telefonumdaki interneti wifi aracılığıyla pc de kullanıyorum.

Haestrk

Haestrk

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu modem olarak kullanmak istiyorum.Joiko spot dediğiniz programın linkini atarmısınız?

- - - Eklendi - - -

Arkadaşlar bi yardım edin

Haestrk

Haestrk

Üye
    Konu Sahibi
Yardım edermisiniz?

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Telefonun modelini yazarsan sana yardımcı oluruz :)

Haestrk

Haestrk

Üye
    Konu Sahibi
Nokia n70 kardesm

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
N70 de wirelles yok...

- - - Eklendi - - -

O yuzden joiki spot program calismaz... Zaten s60v3 ler ve üzeri ucun var...
;)

Haestrk

Haestrk

Üye
    Konu Sahibi
Bu joiki spot programının işlevini gören başka program yok mu?

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
200 250 lira civarında 5800 xm işini görür. N70 te wifi yok maalesef.

Haestrk

Haestrk

Üye
    Konu Sahibi
Herkeze Teşekkür Ederim.

hackedbygobel

Üye
android cihazlar joiku hot spotu göremiyor arkadaşlar ona ne yapacağız?

metin1365

metin1365

Üye
arkadaşlar benim bir sorum olacak bilgisayardaki kablolu interneti bu cihaz aracılığıyla wirelese cevirip cep telefonumdan bağlanabilirmiyim telefonda wirelles özelliği var.

Üst Alt