Telefondan tablete kablolu internet paylaşımı

Sponsorlu Bağlantılar

ozgurcakil

Üye
    Konu Sahibi
Telefondan tablete kablolu internet paylaşımı
Telefondan usb internet paylaşma yolu ile tablete internet nasıl verebilirim, Telefondan açıyorum kablo bağlı bi şekilde ancak tablette internet göremiyorum. Amacım hotspot veya Bluetooth bağlantısı olmadan usb yoluyla yapmak çünkü telefondaki internet sınırsız ama paylaşıma açarsam 15 gb sınırlı açıyor. Bunun bugı için biri bana destek versin

ozgurcakil

Üye
    Konu Sahibi
Telefondan bilgisayara bu şekilde usb kablo ile internet verebiliyorsun, aynısı tablettede olmalı

DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Böyle bi yöntem ne gördüm ne de duydum

Eski Nokia modellerinin neredeyse hepsini USB modem olarak kullanabiliyor, bilgisayarına interneti getirebiliyordun. ;)
PC suite'de ''internete bağlana'' tıklayınca 10 saniye içerisinde yavaş ama stabil bir internet bağlantısı sağlanıyordu.
Ben de N70'imi internete bağlanmak için az kullanmamıştım.

Arkadaşın aradığı olay USB Tethering.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Fakat android tablette erişim noktası olarak nasıl kullanılabilir bilgim yok.​

DeadLyBro

Üye
Bildiğim kadarıyla diğerlerinin de dediği gibi telefonun internetini bilgisayara usb yoluyla aktarma diye bir şey vardı. Ama telefondan tablete olur mu? İşte o kadar bilgim yok.

gonyalı

gonyalı

Üye
Eski Nokia modellerinin neredeyse hepsini USB modem olarak kullanabiliyor, bilgisayarına interneti getirebiliyordun. ;)
PC suite'de ''internete bağlana'' tıklayınca 10 saniye içerisinde yavaş ama stabil bir internet bağlantısı sağlanıyordu.
Symbianlarda öyleydi bende
bi aralar yapmışlığım var.
bak sen yazınca hatırladım
Pc suite kullanıyordum genellikle benim işimi görüyordu. ;)
Androidlerde ne denedim ne de arkadaşın dediğini duymadım da görmedim de

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Symbianlarda öyleydi bende
bi aralar yapmışlığım var.
bak sen yazınca hatırladım
Pc suite kullanıyordum genellikle benim işimi görüyordu. ;)
Androidlerde ne denedim ne de arkadaşın dediğini duymadım da görmedim de
Androiddede Kablo İle Aktarım Yapıyorsun.

Telefondan usb internet paylaşma yolu ile tablete internet nasıl verebilirim, Telefondan açıyorum kablo bağlı bi şekilde ancak tablette internet göremiyorum. Amacım hotspot veya Bluetooth bağlantısı olmadan usb yoluyla yapmak çünkü telefondaki internet sınırsız ama paylaşıma açarsam 15 gb sınırlı açıyor. Bunun bugı için biri bana destek versin
Kanka Herşeyden Önce Tablet Destekliyor Mu Acaba? Tamam Pcye İnternet Veriyorsunda O Yazılımıda Müsait donanımıda.

Birde Wifi den Bağlanmıyor Mu Tablet?

Aklıma Gelen 2 Yol Var.
1:
2: pcye Vereceksin İnterneti Pcdende Tutup Paylaşıma Açacaksın. Yaani Tablet Wifiden Pcye Bağlı Olacak

ozgurcakil

Üye
    Konu Sahibi
2. Madde mantıklı aslında denemek lazım

Üst Alt