Cepte film (3gp) ( s40 serisi telefonlarda film izleme yöntemi )

Sponsorlu Bağlantılar

PanTerİ

PanTerİ

Üye
bende hem boyut hem de klip yarıya dusuyor yardım lutfen (ornegin boyut 2.4 klıpr suresi 3 diyelim convertten sonra boyut 1.2 klip suresi de 1.5 oluor)

srknry

Üye
arkadaşlar bende OJOSOFT TOTAL VIDEO CONVERTER 2.6.5 var. oldukça iyi ve kullanışlı. karışık da değil. daha önce çok program denedim en iyi sonuç vereni bu. 2 saatlik bir film yaklaşık 40-50 mb hatta 30 mb bile olabilir. örneğin 3 saatil CMYLMZ gösterisi iyi kalitede 87 mb. böyle böyle telefona 15 kadar film, gösteri vb attım, yaklaşık 500 mb tutuyorlar. hatta size kendi uploadımı da vereyim. programın son sürümü ve içinde ******, ****** var. güle güle kullanın.

07_fatih_07

Üye
kardes cook tesskurler indriorum bakalım dedın kadar war mı

yağızaygün

yağızaygün

Üye
teşekkür

mustafa1907

Üye
ya arkadaşlar bende lg kp500 cookie var 3gp çeviriyorum tel oynatmıyor mp4 de çeviriyorum oynatmıyor bana yardım edermisiniz arkaşlar şimdiden teşekkürler

sinbadd

sinbadd

Üye
Merhaba arkadaşlar sinbadd diye sitede tanılıyorum ve bu olay benim dikatimi cekti yaklaşık üc senedir ben bu işle uraşıyorum googleye gir ordan abc 3gp convecır diye yazın ordan indirin üstelik ben devamlı bu pırogramı kulanıyorum lisansız kod yokk 1gb videyo 82 mb indiriliyor üstelik vidyoyu istediğin yerde kesebilirsinizz kolay gelsin [emaıl="[email protected]"][email protected][/emaıl] 05355035194 soni ericsson la ilgili sorunları cözüyorum

dj_clupturk

Üye
Arkadaşım Peki Çevirme Süresi Ne Kadar ???

kadir3831

kadir3831

Üye
arkadas neden yarım ceviriyor bu tam cevirmiyor yardım et

ok028

Üye
peki film yok mu

--------------- Ekleme ---------------

ben programı beceremedim ne yazık ki

lowenes

lowenes

Üye
sana dua ede ede cennetlik olmuşsundur heralde =) çok saol

akygd

Üye
3gpfilmindir.com da direk 3gp halinde indirebiliyorsun çok güzel bir site

futbol123

futbol123

Üye
saolasın

eneskkkkkk

Üye
Ya arkadaşlar benm telefonumda bir sürü film
var
program felan indirmedim telefonum 6300 biçimi 3gp butelefonun
3 gp film indir yazın googleye geliyor istediğiniz filmi indirir izler siniz tesekkürr

lamm

Üye
karrdes benim telefon nokia 6670 176x208 çözünürlük ben simdi filmi yaptığımda çözünürlüğünü nasıl ayarlıcam

foxxly

Üye
sitemi beğendiğiniz için teşekkürler :islik:oke:

psikopat homie

Üye
film kısalıyo izlenmiyo

huseyinkeske

huseyinkeske

Üye
arkadaslar format factory diye bi program var onuda kullanablrsiniz orda tek video degil hersey cevreblrsinz muzk goruntu video..

SaWLeaDeR

SaWLeaDeR

Üye
bu program para ile mi satılıo