Faturasız cepnet ve cs 1.6 online

Sponsorlu Bağlantılar

hasim38

hasim38

Üye
    Konu Sahibi
cepnet ve cs 1.6 online
Arkadaslar cepnet ile cs oynanir mi.veya haftalik vodemnet ile
Tesekkurler

-Emre

-Emre

Üye
oynanmaz hata verir :) çünkü eski e2550mde edge ile bağlanamıyordum :D

-Emre

-Emre

Üye
Denemek lazim ancak 100 mb gectysen oyun acilsa bile ping cok yuksek olur hem kendin oynayamazsin hem karsidaki oynayamaz ban yersin.tabi bunlar tahmini once bi denemen lazim

hasim38

hasim38

Üye
    Konu Sahibi
Denemek lazim ancak 100 mb gectysen oyun acilsa bile ping cok yuksek olur hem kendin oynayamazsin hem karsidaki oynayamaz ban yersin.tabi bunlar tahmini once bi denemen lazim
Haklısın

• Beğen
Tepkiler: -Emre
bahaddin53

bahaddin53

Üye
Beyler Taşinabilir İle Sıkınti olur ama Vinna takinca ki bizde vinnda takili cepnetli hat Cs onlineye girdin 16 ya 16 cs online oynadim ping de yoktu :D

-Emre

-Emre

Üye
Normal bir telefonun 3g hizi vinndan yuksektir

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
Laga girersin. hemde feci

-Emre

-Emre

Üye
kaç yapıyon ratei??

-Emre

-Emre

Üye
ben bu rate değerini 2 yıl önce denedim ama edge ile olduğu için işe yaramamıştı :D

bahaddin53

bahaddin53

Üye
Bağlantı 3G olcak rate o zaman işe yariyor hele kabloyla bağlarsan daha iyi olur bağlantı.Bende cepnet var Vodem de takili ayarsiz Cs oynatiyor 20 kişilik maplara girdim rahat zombie oynamiyacan ama Pro takilcan maplar bilindik olcakki açilirken yüklemeye uğraşmasin bide sürekli server değistirmessen ayni serverde oynarsan her gün olur nedenn olmasın :D

-Emre

-Emre

Üye
nerdeyse 5 aydır 3g kullanmıyorum zaten avea durduk yere 3g'mi kesti :( ama adsl var zaten napim aveanın dandik 3gsini :p

bahaddin53

bahaddin53

Üye
hiç durma avea da en dandik operatör

• Beğen
Tepkiler: -Emre
-Emre

-Emre

Üye
orası öyle de konuştuğum herkes avea :D