DOT CFG - Nokta Atış 2020 - Counter Strike 1.6


WILDGUARD

Üye
  Konu Sahibi

Merhabalar ;

WILDGUARD
Gerçekleri Paylaşmaya Ne Dersin ?

Sloganımda da olduğu gibi "Gerçekleri Paylaşmaya Ne Dersin ?"

Uzun süre sonra yeni CFG ile karşınızdayım. #evdekal hashtagi ile Counter Strike 1.6'da zevk almanız için tekrar bu projeye geri döndüm.

DOT CFG Özellikleri ;
 • 800x600 çözünürlük ayarlarına göre kodlanmıştır.
 • Sensitivity 0.38 olarak ayarlanmıştır. Kendi mouse hızıma göre ayarlamış olup siz bu değeri kendinize göre ayarlayabilirsiniz.
 • Steam için m_rawinput "1" kodu aktif edilmiştir. Windows için ayarlı olan mouse hızı vb ayarları oyun içi kullanımı içindir. Bu kod steam olmayanlar için aktif olmayacaktır.
 • Görüntü ve parlaklık ayarları göz yormayacak şekilde performansa ayarlanmıştır.
 • Bind tuşları orjinaldir sadece radio konuşmaları için atanan "C" tuşunda hızlı olmak için ak47; m4a1; primammo; secammo; hegren; vesthelm; vest kodları eklenmiştir. Hangi takımdaysan o takımın silahını almaktadır.
 • Ses ayarları en iyi ses kasma derecesine göre ayarlanmıştır.
 • Volume 0.5 değeri verilmiştir bu değer kendi kulaklığıma göre ayarlanmış olup siz bu değeri kendinize göre değiştirebilirsiniz.
 • cl_crosshair_size "medium" olarak ayarlanmıştır, small değerinde kullanabilirsiniz fakat en iyi performansı medium olarak alacaksınız.
 • fps_max 1000 fps_override 1 değerleri açıktır. Bilgisayar performansınıza göre oyun içerisinde FPS'niz otomatik ayarlanacaktır.
 • alias, setburst vb yasaklı kodlar kullanılmamıştır.
Steam İçin Performans Başlatma Seçenekleri ;

+r_rootlod 2 +mat_picmip 2 +mat_reducefillrate 1 +r_waterforceexpensive 0 +r_shadowrendertotexture 0 +mat_colorcorrection 0 +mat_trilinear 1 -w 800 -x 600 -nofbo -nojoy -noforcemparm -32bpp -stretchaspect

Performans arttırmak için videolar işinize yarayacaktır ;

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Hızlandırma videosu içerisinde ekran kartı bölümünde NVIDIA ekran kartı için ayarlar verilmiştir. AMD kullanıyorsanız yukarıdaki ayarları yapmanız gerekmektedir.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız


DOT CFG İçin Videolar ;

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Daha fazlası için kanal içerisine bakabilirsiniz.

DOT CFG İndirme Seçenekleri Ve Virüs Tarama Sonuçları ; 
Son düzenleme:
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Reklamlı linkler yasaktır. Linkleri düzenleyiniz.
 
 • Beğen
Tepkiler: TheNightMare.


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt