cepnet kullananlar cepnetle neler yapabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
murat.122a

murat.122a

Üye
    Konu Sahibi
cepnet kullananlar cepnetle neler yapabiliyorsunuz.
merhaba arkadaslar cepnet kullananlar günlük,haftalık,aylık .hangi siteden veya tv gibi yararlandınızı yazarsanız bilmeyen ler de yararlanır mesala ben yutube den ve yaygara sitelerinden yararlanıyorum

- - - Eklendi - - -

bakalım birlikten kuvvet dogar

bilge_adam

bilge_adam

Üye
kardeşim ben genelde facebook maxicep sitelerine takılıyorum. Tubidy.mobi den de müzik indiriyorum. Bunları cepten yapıyorum.

Facebook, gamyun da okey oynuyorum maxicep e takılıyorum. Bunları da bilgisayarda yapıyorum

• Beğen
Tepkiler: dedeminoglu
mesutgaga

mesutgaga

Üye
TAPATALKLA FORUMDA TAKILIYORUM.ONLAYN SAVAŞ OYUNU OYNUYORUM NOVA 2 GİBİ , pirates of caribbean,online okey vs...hd film indiriyorum yutubtan hd klip indiriyorum.kötü yanı hafıza kartı dayanmıyor

Producti10

Producti10

Üye
Bende cepnet kullanıcısıyım forumda gördüğüm güzel programları indiriyorum , müzik indiriyorum , video indiriyorum herşey sınırsız limitsiz iyi hoşta netin hızı yavaş biraz bu konuda bişeyler üretebilseydik. mesela cepten tv vs izleseydik fena olmazdı.

dedeminoglu

dedeminoglu

Üye
bu hızla ne yapılabilirse onu yapıyorum ama..özet olarak çıldırma noktasındayım...eski aylık cepnet kullanıyorum...

murat.122a

murat.122a

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar symbian 3genel bölümüne bakın cepnetle tv izlenebiliyor ayrıca video da izleniyor çözüm opera mini den girin youtubeye donmadan takılmadan izleyin yaygara tv de var opera mini den yaygara tv ye girin videoyu acmassa mobil versiyon seçeneğine basın acılıyor

• Beğen
Tepkiler: dedeminoglu
okanbiz

okanbiz

Üye
türkcelin cepneti 25 tl üstelik vodafone gibi açıp açıp kapanmıo kalite türkcell

- - - Eklendi - - -

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/Sayfalar/internet/cepteninternet/faturalihat/SINIRSIZ-1GB.aspx

murat.122a

murat.122a

Üye
    Konu Sahibi
turkcell le vodafone sonucta 96kbps düşüyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt