Cepnet Artık İyice Tozuttu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ttrapper

Üye
    Konu Sahibi
Cepnet Artık İyice Tozuttu
Merkezde yaşıyorum sinyal gücü 3g %70 lere kadar ulaştı artık geçen yıl %20 ile %30 aralığında seyrediyordu Cepnet nezaman kullanıcı alımına kapatıldı o gün bu gündür kabak tadı verdi artık geçen yıl düşük sinyal gücüyle çok nadir kopmalarla haftada bir kez 96kb hızı sabit kaliyordu son 1 aydır %70 sinyal gücü olmasına rağmen 96kb ile 1bayt arası dalgalı kur gibi gidip geliyor google.com 3 ile 30 saniye arası açmaya başladı vodafonu bu caydırıcı politikasından dolayı tebrik ediyorum cepneti tamamen bitirmeye karar vermişler hizmet kalitesini iyice düşürdüler artık bende hattımı baya baya başka hatlara taşımaya karar verdim.

• Beğen
Tepkiler: xanax84 ve milasli_48

mnstrdnc

mnstrdnc

Üye
Beni cepnetten attılar :D Güvenli internet falan filan derken

phasan

phasan

Üye
ben kullamıyorum memmunum

juristokrat

juristokrat

Üye
ben kullanıyorum ve çok da memnunum ayrıca internet hızı bölgeye göre değişir ki bu çok normal ben sivastayken cepnet çekilmez hale geliyor ancak istanbulda ise vazgeçilmezim oluyor

RizeOnline

Üye
Eski aboneler 8 TL karşılığında kullanabiliyorlar. Bu yüzden internet hızı düşükte olsa ne yazık ki bu fiyatlara alabileceğimiz en ucuz tarife bu. 1 Gb lik paketler 19 TL den başlıyor. Mecburen bu sınırsız paketi olanlar için daha ideal oluyor.

sedtere

Üye
Merkezde yaşıyorum sinyal gücü 3g %70 lere kadar ulaştı artık geçen yıl %20 ile %30 aralığında seyrediyordu Cepnet nezaman kullanıcı alımına kapatıldı o gün bu gündür kabak tadı verdi artık geçen yıl düşük sinyal gücüyle çok nadir kopmalarla haftada bir kez 96kb hızı sabit kaliyordu son 1 aydır %70 sinyal gücü olmasına rağmen 96kb ile 1bayt arası dalgalı kur gibi gidip geliyor google.com 3 ile 30 saniye arası açmaya başladı vodafonu bu caydırıcı politikasından dolayı tebrik ediyorum cepneti tamamen bitirmeye karar vermişler hizmet kalitesini iyice düşürdüler artık bende hattımı baya baya başka hatlara taşımaya karar verdim.

hızın 96 kb olmasının sebebi edge ile bağlanman.ayarlar bağlantı seçeneklerinden umts'yi seç ve sinyalin olduğu yere koy.yani 3g modunda olsun yada hsdpa özelliği varsa 3.5g olsun(3 g'den bile hızlı).o zaman hızın 100 mb kotan dolana kadar 7.2 kps olacaktır.kota dolup 96 kb ye düşünce bile bağlantı olarak olarak edgeden daha etkili.tel pcye bağlı ama sanki normal net varmış gibi!...

• Beğen
Tepkiler: milasli_48

djomerrr

Üye
arkadaşlar size bir sorum olacak ben eski aboneyim vodafon aylık cepneti yine ayda 8tl ye kullanabiliyormuyum ? 6 aydir kullanamıyorum bu arada mayıs ayında tekrar alıp yüklesem kullanabilirmiyim cevaplarınızı bekliyorum

phasan

phasan

Üye
arkadaşlar size bir sorum olacak ben eski aboneyim vodafon aylık cepneti yine ayda 8tl ye kullanabiliyormuyum ? 6 aydir kullanamıyorum bu arada mayıs ayında tekrar alıp yüklesem kullanabilirmiyim cevaplarınızı bekliyorum

cepnet yeni üye alımına kapandı sadece eski abonelerı yanı üyeligi olanlar kullanabılıyor cepnet i

milasli_48

Üye
[COLOR=""][SIZE=""]arkadaslar hayırlı olsun :) cep nette gidiyo galiba :) yarın itibariyle standart veri ücretleri gecerli olacakmıs esaj geldi :)[/SIZE][/COLOR]

dedeminoglu

dedeminoglu

Üye
[FONT=""][COLOR=""][SIZE=""]arkadaslar hayırlı olsun :) cep nette gidiyo galiba :) yarın itibariyle standart veri ücretleri gecerli olacakmıs esaj geldi :)

:)bu sevinç ne için çözemedim ama cepnet in gittiği yok hocam..sadece standart data tarifesi zamlandı..ayrıca vodafone her ay cepnet yinelendiginde"aylıkcepnetinizi iptal etmediğiniz sürece her ay yinelenecektir" diye mesaj gönderiyor.

xanax84

xanax84

Üye
ben gayet memnunum 2 yıldır kullanıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt