Cep Vakit Geri Döndü (Cep Vakit 2018)

Sponsorlu Bağlantılar

• 28 Mayıs 2018
  • 662 Okunma
  • 2 Cevap

1. 28 Mayıs 2018 #1
    Sponsorlu Bağlantılar

Birçoğumuzun kullanıldığı forumumuzda sürekli paylaşılan namaz vakit programının yapımcısı tarafından 2017 nin sonunda desteği kesilmiş . Artık destek ve güncellemesinin artık verilmeyeceğini belirtmişti.
    Bugün yoğun istek üzerine cepvakit programının 2018 , 2019 ve sonraki senelerde desteğinin devam edeceğini belirtilmiş .
    Eğer sizde 2019 yılında ilinizin namaz vakitlerini cepvakit programında görmek istiyorsanız :
    < Resmi açmak için tıklayın >

"2019 yılı programımız için il başına sponsorluk ücreti 50 TL 'dir (Yıllık namaz vakit verilerinin temin edilmesi ve diğer masrafların karşılanması için ihtiyaç duyulmaktadır). Taleplerinizi lütfen [cihadakansu @ gmail.com] adresine iletiniz"

Buradan yapımcısı Cihad AKANSU ' ya teşekkürler. Sponsurluk ücreti biraz pahalı mı ne ?

İndirmek için : Cepvakit Yükleme

Yazan: MAERKEK

Sponsorlu Bağlantılar
    Cadillac34 ve sinan yüksel bunu beğendi.
  2. 28 Mayıs 2018 #2

sinan yüksel

sinan yüksel

Biraz değil çok pahallı, beşin yanındaki sıfırı atsa belki o zaman alıcısı çıkar :)
    Bulunduğunuz ilin 1 haftalık namaz vakitlerini, diyanetin sitesinden öğrenebilirsiniz, opera hızlı erişime kaydedip.
    Ben öyle yapıyorum. İnternet olmayan yerde mawakit (S^3) işe yarıyor, yılda birkaç defa kalibrasyon yapıyorum.

musleysa ve MAERKEK bunu beğendi.
  3. 28 Mayıs 2018 #3

MAERKEK

MAERKEK
    Verenler oluyor . Yıl sonuna doğru ucuzluyor biraz .

iPhone ile gönderdi

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
21/07/2019 - 22:58