Cep Telefonunuzun Çalınması Durumunda Dilekçe Örn.

Sponsorlu Bağlantılar

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Cep Telefonunuzun Çalınması Durumunda Dilekçe Örn.
.......................................CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞINA.....................................

MÜŞTEKİ : isim ve soyisim
ADRESİ : adres yazılacak
TELEFON: telefon numaranız

SUÇ TARIHİ : telefonun çalındığı tarihi yaz

SUÇ : CEP TELEFONU HIRSIZLIĞI
İZAHI :

1. Ben suç tarihinde Kartal’dan Pendik’e gelmek için binmiş olduğu minibüste 0xx xxx xx xx numaralı telefonunu çaldırdım.

2. Telefon markası Nokia 3310 olup; IMEI numarası 3xxxx91xx3xxx dır.

SONUÇ : Yukarda izah olunan nedenlerle,
Gerekli tahkikatın yaptırılarak sanık veya sanıklar hakkında kamu davası açılmasını ve tahkikat esnasında yukarda vasıflarını belirttiğim ve tarafıma ait bulunan cep telefonunun bulunduğu takdirde tarafıma teslimine karar verilmesini saygıyla arz ve talep ederim. (tarih )

Müşteki
isim ve soyisim
imza

(Not: Dilekçede örnek olarak verilmiş şehir isim yada telefonları gerçek olmamakla birlikte örnek amaçlı, bilgilenmeniz amacı ile verilmiştir..)
"oylat" arkadaşımıza teşekkür ederiz, bu gibi durumlarda kendisine danışabilirsiniz .. ( avukat )

• Beğen
Tepkiler: karar02

MobiLe_ManiA

Üye
oylat arkadaşımdan yorum bekliom.... avukat bu işlerde daa bilgisi wardır ....nega bu arada yanlış anlama geyik olsn die hee...:P

oylat

oylat

Üye
:bravo: :bravo:
harika olmuş...çok güzel olmuş, mobil mania kardeşim (ya bu arada nicklerinizi tam yazmadığım zaman kızmayın emi)
nega'nın ellerine sağlık...
işte bizim sitenin farkı...
burda her türden arkadaş var......... bu mükemmel birşey

MobiLe_ManiA

Üye
heee diosn abi sana soralım dedik yaw o bakıma...Ya bu siteni +'sı bu işte.herşey war abi herşey yanee....e böyle bi adminimiz war olmasınmı bea...:P

oylat

oylat

Üye
;;) güzel.. böyle daha güzel olmuş nega.. ellerine sağlık..
ama benim bi önerim olacak.. pek anlamıyorum ama forum başlıklarına girdiğimizde "sabit" diye yazan konular varya hani.. onun gibi yapsan ve devamlı orda bi yerde kalsa daha iyi olur kanısındayım.. çünkü yararlı bilgiler kısmına giren arkadaşlar "sabit" olduğu için bu konuyu hemen görebilirler.. tabi ki takdir senin..
teşekkürler..

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
İnşallah kimsenin başına gelmez ve bu dilecekçeyi yazmak durumunda kalmayız....

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Originally posted by oylat@Feb 27 2005, 11:24 PM
;;) güzel.. böyle daha güzel olmuş nega.. ellerine sağlık..
ama benim bi önerim olacak.. pek anlamıyorum ama forum başlıklarına girdiğimizde "sabit" diye yazan konular varya hani.. onun gibi yapsan ve devamlı orda bi yerde kalsa daha iyi olur kanısındayım.. çünkü yararlı bilgiler kısmına giren arkadaşlar "sabit" olduğu için bu konuyu hemen görebilirler.. tabi ki takdir senin..
teşekkürler..
Bir süre sabit kalsın .. ;)

oylat

oylat

Üye
;;)

TonyukuK

TonyukuK

Üye
yaa beyler tam bugün ablam E365'imi çaldırmış.. 3310'la dewam etcek.. içim gitti yaf.. başvurcaz artık.. :(

oylat

oylat

Üye
geçmiş olsun Tonyukuk kardeş.. inşallah tez zamanda bulunur.. yardımcı olabileceğim bi şey varsa PM yazabilirsin.. sevgiler
not: dilekçeye adres yazdığın yerin yanına sabit bi tlf numarası da yaz.. karakol veya savcılıktan daha çabuk çağırmaları için..

shadow_4434

Üye
güzel arkadaslar ya boyle seylerın olması herkes bıldığını yazarsa eyer cok güzel şeyler yapabılırız deyılmı arkadaslar :?

aTTra

Üye
" oylat ", teşekkürler ..

Negative, seninde ellerine sağlık :)

van ' ında dediği gibi, inşallah kimse bu dilekçeyi yazmak durumunda kalmaz ..

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Originally posted by shadow_4434@Mar 2 2005, 09:13 PM
güzel arkadaslar ya boyle seylerın olması herkes bıldığını yazarsa eyer cok güzel şeyler yapabılırız deyılmı arkadaslar :?
Tabiki, burada dediğinizi oluşturduk ve devam ediyoruz zaten .. ;;)

Herkes

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Ben şuan yazıyorum maalesef...:'(

fatihtarhan

Üye
tesekkürler lazim olabilir..

cepix

cepix

Üye
inş kimsenin başına gelmez bu olay

abdurrahmanz

abdurrahmanz

Üye
Teşekkürler

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Teşşekür Edeirm

ali_1245

Üye
s.a oylat abi benim samsung telefon vardı artık yok telefonun faturası garanti belgesi seri numarası herşeyi cartu curtu var ama telefon yok savcılığa başvursam sonuçlanırmı sence telefonu arıyorum ulaşılamıyor yada mesaj bırak diyor telefon açıktı kaybetmeden önce düşürdüm galiba şimdiden saolasın abi...|-)|-)|-)|-)|-)|-)|-)|-)

Condemden

Üye
merhabalar 5800 telefonum akşam vakti abimin eve 3 arkadaşını getirmesi ile ortalıktan kayboldu arkadaşlarının 1'inden şüpheleniyorum çünki tanımıyoruz adam akıllı.. biz odada otururken telefonda salondaydı ben bi filme bakiyim diye ayrıldı odadan ve gitti salona 2-3 kere odaya döndü ve geri gitti en sonra balkonda 1'er sigara içip yolcu ediyordum çocuk bi lavaboya gireyim dedi ve girmesiyle çıkması 5 saniye sürmedi sadece eli ıslaktı halbuki çok sıkışmıştı..
aradan 5-10 dk geçti telefona bakiyim dedim yok evde :S

dilekçeye nasıl yazayim şimdi şüphelide mevcut? nereye ne yazayim bilmiyorum tam olarak ne yazacağımı lütfen aydınlatırsanız sevinirim

Üst Alt