Cep Telefonu Tavsiye edecek varmı bana :))

Sponsorlu Bağlantılar

Buraxlive

Buraxlive

Üye
Dedigimi al sen :D

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
niye .d

cCc Maxcı cCc

cCc Maxcı cCc

Üye
Senin için dış görünüş önemli yani:ehe

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
c5-03
sıparısı verdım gbı adama pembesını ıstyrm dedım:ehe:ehe

ama sımdıde bunu ıstyrm c5-03 alaymmı sızce:hmmm

Utku

Utku

Üye
Al bence 5800 dan kat kat iyi

• Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva
Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
tamam onu alcam bıde netten deıl gdp sıpars vermstm bu 3.karar deıstırısım adam elınde yoksa getırtıyor yok vazgectm dıyorum
bu sefer kesin kovalycak benı ama bu kesin diycem.dd
Utku™;3498014' Alıntı:
Al bence 5800 dan kat kat iyi

PureFood

PureFood

Üye
C5-03 siparişi mi verdin ?

• Beğen
Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
vercem nıyekı

• Beğen
Tepkiler: PureFood
PureFood

PureFood

Üye
Sordum ilk başta okudum ilk sayfaları 5800 hoşuna gitmiş ondan dedim. Bi ark.ta yazmış C5-03 5800'dan kat kat iyi diye de.
Eğer müzik kalitesi diyorsan kesinlikle o paraya 5800 al derim...
Ama yok modası geçti vs. diyorsan geçen gün Teknosadaki adama sormuştum satıyor mu hala diye, ohoo peynir ekmek gibi cevabını vermişti.
Flaş yok, 3G yok, hoparlör 5800 dan kat kat daha düşük bunlar benim gözüme çarpan özellikler ama sen bilirsin kafanı karıştırmak da istemem..

• Beğen
Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
sen 5800mı kullanıyosun
yaa herkes bsey dıyo 5800 evet dedıgn gbı cok satılıyor adeta dagıtıyor gbı herkesın elınde farklı olsun ıstedm braz bıde kamera özellıklerı falan daha yuksek dgerınde daha ince zarif bılmıyorum
Sordum ilk başta okudum ilk sayfaları 5800 hoşuna gitmiş ondan dedim. Bi ark.ta yazmış C5-03 5800'dan kat kat iyi diye de.
Eğer müzik kalitesi diyorsan kesinlikle o paraya 5800 al derim...
Ama yok modası geçti vs. diyorsan geçen gün Teknosadaki adama sormuştum satıyor mu hala diye, ohoo peynir ekmek gibi cevabını vermişti.
Flaş yok, 3G yok, hoparlör 5800 dan kat kat daha düşük bunlar benim gözüme çarpan özellikler ama sen bilirsin kafanı karıştırmak da istemem..

• Beğen
PureFood

PureFood

Üye
Evet.. İlk başta dedim aldığımda Aralıkta almıştım bu ne herkesin elinde. Sonra kullandıkça değerini anladım. Gerçekten çok güzel modası geçti diyenlere de bakma sakın nasıl satılıyor bak sende biliyorsun..
Kamera ve video çekimi gerçekten harika, zaten çift LED flaş ve otofokus özelliği kameranın değerini arttırıyor, tasarımı da bence çok ama çok ele tam oturan bir tip, ses kalitesi konusunda Nokia'nın en üstün telefonu...
En azından C5-03'ten iyidir...

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
megapıkselı dgerıne göre daha dusuk ama
ya ben zaten kamerası ii olsun bıde net konusunda ii hos olsun yeter cunku nete baglancam bıde kamera ve muzık yeter bana konusmak dısında .d

• Beğen
PureFood

PureFood

Üye
C5'in kamerasını bilmiyorum ama emin ol ki 5800'ın kamerası da çok güzel + söylediğim gibi çift LED flaşlı (flaşı napcam deme, çok işe yarıyor...)
Net konusunda da zaten sorun yaşamazsın, zaten Wireless'tan girceksin,
Ha bide C5'te kalem yok, 5800 da telefonun kendi kalemi var, çok işe yarıyor özellikle de Web'de hem de çok.
Ellerin terliyor mesela ekrana dokunmak istemiyorsun işte kalem devreye giriyor web'de çok daha keyif veriyor bide ekranı yatay kullandın mı yeme de yanında yat. (Bide balkonda denize karşı gece olursa 2 kat yemede yanında yat :ehe )

• Beğen
Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
anladım saol benım yne kafam karıstı ama bu gdsle alamycam bsey :D

PureFood

PureFood

Üye
5800 aldın mı kafan karışmaz sen bilirsin.. :)

• Beğen
cCc Maxcı cCc

cCc Maxcı cCc

Üye

saol kardes ama onlar cok yabancı geldı bana :D

----------Eklendi @ 19:25:44 ---------- Yazıldı @ 19:23:35 ----------

tesekkür ederım bakcam ..
bu arada cok minik hafıf bsey ıstememın nedenı calsırken rahat ederım dıye mert gulme o yuzden :D

cebımde agırlık bı ton tasımıs gbı bır hıs yasamak ıstemıyorum :D
Yabancı:allalla::ehe

----------Eklendi @ 15:09:35 ---------- Yazıldı @ 15:08:43 ----------

C5'in kamerasını bilmiyorum ama emin ol ki 5800'ın kamerası da çok güzel + söylediğim gibi çift LED flaşlı (flaşı napcam deme, çok işe yarıyor...)
Net konusunda da zaten sorun yaşamazsın, zaten Wireless'tan girceksin,
Ha bide C5'te kalem yok, 5800 da telefonun kendi kalemi var, çok işe yarıyor özellikle de Web'de hem de çok.
Ellerin terliyor mesela ekrana dokunmak istemiyorsun işte kalem devreye giriyor web'de çok daha keyif veriyor bide ekranı yatay kullandın mı yeme de yanında yat. (Bide balkonda denize karşı gece olursa 2 kat yemede yanında yat :ehe )
Muhaha:ehe

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
hihi.d

• Beğen
PureFood

PureFood

Üye
Evet karar ne :)