Cep telefonu tamir malzemesi ve yedek parçaları satan yer tavsiyesi

Sponsorlu Bağlantılar

morötesi

Üye
    Konu Sahibi
Cep telefonu tamir malzemesi ve yedek parçaları satan yer tavsiyesi
Selamın aleyküm arkdaşlar. Bana internet üzerinden stoğu çok büyük envai çeşit cep telefonu ve pda yedek parça satışı yapan ve aynı zamanda cep telefonu tamir malzemeleri alabileceğim bir yer lazım. Google da arattım fakat düzgün bir yer bulamadım. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

morötesi

Üye
    Konu Sahibi
Bilen birileri yok mu ??

papakudioflu

papakudioflu

Admin
vsbelektronik yardimci olur sanirim. Ayrica teknik destek de saglar

avcitalip

avcitalip

Üye
uygun arıyorsan gittigidiyordan bakabilirsin,orijinal olup olmadığını kontrol et ama:oke:

bountykiller

bountykiller

Üye
aleykum selam. Bana. Sirkeci ve tahatakele çok yakın. Her türlü telefon , aksesuar ve parçası alp satıyorum. Lazım olan birşey varsa yardmcı olabilirim

morötesi

Üye
    Konu Sahibi
vsbelektronik yardimci olur sanirim. Ayrica teknik destek de saglar

Dediğniz yer tamir malzemesi olarak fena değil ama her türlü tamir malzemesi yok galiba. Birde cep tel yedek parça hiç yok gibi.

- - - Eklendi - - -

uygun arıyorsan gittigidiyordan bakabilirsin,orijinal olup olmadığını kontrol et ama:oke:

Gittigidiyor fena deyil ama aradığım her şeyi bulmakta zorlanıyorum açıkçası. Bir de ödeme şeçenekleri bana malesef uymuyor. Havale veya eft ile ödemesi yok malesef Yinede tavsiyen için sağol..

- - - Eklendi - - -

aleykum selam. Bana. Sirkeci ve tahatakele çok yakın. Her türlü telefon , aksesuar ve parçası alp satıyorum. Lazım olan birşey varsa yardmcı olabilirim

Eğer Hatay a gönderebilirsen olur. Sana ödeme yaparım sende kargoyu alıcı ödemeli olarak yollarsan olur. Fiyatların piyasa fiyatlarıysa hiç çekinmeden alırım. Bu işe yeni yeni başladım. Elimden geldiği kadar öğrenmeye çalışıyorum. Etrafımdaki bozuk telefonları toplayıp söküp takıyorum. Kendimce bir şeyler yapmaya çalışıyorum. Bütçem müsade ederse istanbula kursada gidecem.
Hemen şu anda sizden alış veriş yapacam demiyorum ama işim düştükçe sizden malzeme isterim.

Bana özellikle şu anda cep telefonlarını sökmekte kullanılan söyle bir malzeme lazım..

www .ebay. com/itm/Spudger-Repair-Opening-Pry-Tool-Kit-For-iPhone-4-4G-4S-3G-3GS-iPod-Touch-iPad-3-/280900157023?pt=US_Tablet_Accessories&hash=item416 6f43e5f

bountykiller

bountykiller

Üye
Eğer Hatay a gönderebilirsen olur. Sana ödeme yaparım sende kargoyu alıcı ödemeli olarak yollarsan olur. Fiyatların piyasa fiyatlarıysa hiç çekinmeden alırım. Bu işe yeni yeni başladım. Elimden geldiği kadar öğrenmeye çalışıyorum. Etrafımdaki bozuk telefonları toplayıp söküp takıyorum. Kendimce bir şeyler yapmaya çalışıyorum. Bütçem müsade ederse istanbula kursada gidecem.
Hemen şu anda sizden alış veriş yapacam demiyorum ama işim düştükçe sizden malzeme isterim.

Bana özellikle şu anda cep telefonlarını sökmekte kullanılan söyle bir malzeme lazım..

www .ebay. com/itm/Spudger-Repair-Opening-Pry-Tool-Kit-For-iPhone-4-4G-4S-3G-3GS-iPod-Touch-iPad-3-/280900157023?pt=US_Tablet_Accessories&hash=item416 6f43e5f

bu güne kadar hep banka hesabına yatırarak sattığım için kapıda ödeme nasıl yapılır bilmiyorum. o konuda yardımcı olabilirsen kapıda ödemeli olarakta gönderebilirim...

morötesi

Üye
    Konu Sahibi
bu güne kadar hep banka hesabına yatırarak sattığım için kapıda ödeme nasıl yapılır bilmiyorum. o konuda yardımcı olabilirsen kapıda ödemeli olarakta gönderebilirim...

Yok ben malzemenin parasını peşin olarak banka hesabınıza yatıracam. Siz sadece kargo ücretini alıcı ödemeli olarak yollayacaksınız. Sonucta kargoyu göndermeden ücretinide bilemeyeceyiniz için mutlaka alıcı ödemeli olarak yollanmalı. Tabi sadece kargo ücreti.

Eğer yukarıda bağlantısını verdiğim ürünü bulabilirseniz hemen almaya hazırım.

Mavretik

Üye
İyi günler. .

BySokRaT

BySokRaT

Üye
Nasıl satın alabiliriz nereden

• Kahkaha
Tepkiler: fatihmenteş

Üst Alt