Cep Telefonları, Mobil Operatörler ve Mobil Teknoloji alanlarındaki yılın ENLERİ seçiliyor


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
"The Patriot"

"The Patriot"

Üye
Cep Telefonları, Mobil Operatörler ve Mobil Teknoloji alanlarındaki yılın ENLERİ seçiliyor
Cep telefonları, mobil operatörler ve mobil teknoloji alanlarındaki yılın en iyilerinin belirlendiği konusundaki ilk ve tek yarışma olan Altın SIM Kart yarışması 5 Eylül tarihinde başlıyor. 3 ana kategoride 20 ödülün verileceği ve oylaması halka açık olarak gerçekleştirilecek olan yarışmayı mobil teknolojiler konusunda Türkiye'nin önde gelen web sitelerinden olan Mobiletişim.com düzenliyor.

Mobil teknolojiler ve cep telefonu ile ilgili aranılan her türlü bilgiyi tek bir sitede sunan Mobiletişim.com’da, mobil teknoloji dünyasından güncel haberler, konusunda uzman bir kadronun hazırladığı incelemeler, bilgi ve tecrübe paylaşımının yer aldığı forum, wap rehberi ve sözlük sayfaları yer almaktadır. Bir Tabi Media yapımı olan Mobiletişim.com ziyaretçi trafiği ve içerik zenginliği ile sektöründe lider konumunda bulunuyor.


Ödüllerin cep telefonu, operatör ve mobil teknoloji ana kategorilerindeki 20 alt kategoride dağıtılacağı ve 100’den fazla adayın yarışacağı organizasyonda alanında uzman isimlerden oluşan seçkin bir jüri görev yapıyor.

Oylamaların 5 Eylül – 5 Ekim 2008 tarihleri arasında altinsimkart.com üzerinden yapılacağı Altın SIM Kart yarışmasında ödüller 10 Ekim 2008 tarihinde Cebit Bilişim Eurasia fuarında yapılacak törenle sahiplerini bulacak.
 
schumici

schumici

Üye
sadece jüri üyelerimi oy kullanabiliyo?
 
"The Patriot"

"The Patriot"

Üye
oylama halka açık
 
schumici

schumici

Üye
iyi bakalım kullanalım bizde bi yararımız dokunsun:oke:
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt