• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Cep telefonları artık bulaşık makinesine!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Morphi

Morphi

Üye
    Konu Sahibi
Cep telefonları artık bulaşık makinesine!

İşte su dostu Seal Cell

Cep telefonları narin özellikleri nedeniyle kullanıcıları çoğu zaman oldukça hassas olmak zorundadır. Hareketli bir yaşam sürenler için dış kaplaması oldukça dayanıklı cep telefonları üretildi, hatta çoğu suya karşı da dayanıklı. Fakat şimdiye kadar hiçbir üretici cep telefonunuzu rahatlıkla bulaşık makinesine atabilirsiniz dememişti.:d:

İşte özellikle tıbbi ekipmanlar üretmesi ile tanınan Seal Shiled adlı firmanın piyasaya çıkardığı Seal Cell bunu vaat ediyor. Yapılan araştırmalara göre bir cep telefonunun bir santimetre karesinde tam 1000 bakteri bulunabiliyor. Özellikle son zamanlarda Domuz Gribi nedeniyle artan sağlık endişeleri firmanın bu mikrop düşmanı ve su dostu cebi üretmesine yol açmış. Seal Cell bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkanabildiği gibi özel yapısı sayesinde üzerinde bakteri oluşumunu önleyebiliyor.:aha:

3G özelliğine sahip olmasa da, 2 MP kamerası, çift SIM kart ve Bluetooth desteği bulunuyor.

• Beğen
Tepkiler: L€ON, dierapper, merty24 ve 1 kişi daha

haltie

haltie

Üye
wayy süpeer 4x4 extreme telefon:ehe

Love Prince

Love Prince

Üye
bi tane almak lazım :D

Godfather

Godfather

Üye
Hop kirlendimi yıka gitsin güzelmiş bea :ehe

Cs***MaN

Cs***MaN

Üye
ilginç bişey :D:D

MiThR@Ndİr

MiThR@Ndİr

Üye
iyiymiş aga ...

gokberkgovercin

gokberkgovercin

Üye
Süpermiş ya :D

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
valla ya hele dokunmatik ekran olunca kendimden daha iyi bakmak zorunda kalıyorum.üzerine zerre toz düşmesin diye çırpınıyorum.Kirlenince at makinaya gitsin :D

merty24

merty24

Üye
wow

tayfunsezgin

tayfunsezgin

Kapalı Hesap
Benim konuyo benziyo :D

batukral

batukral

Üye
Süper adamlar yapıyor abicim :D :D

Aziz™

Aziz™

Üye
bizim komşu telefonu kirlenince makinaya atmış telefon çalışmıyor diye aziz bir baksana dedi ne olduki telefona dayı dedim hanım makinaya attı dedi.ev yakın olduğu için bizimkilerde öğrendi yemin ediyorum bu kadar güleceğim tutmamıştı.hemen atmışlar kömür sobasının altına şimdi takır takır çalışıyor telefon modeli nokia:Dama siyah beyaz eski telefondu

abdül21800

abdül21800

Üye
bende 3720 c war onun kadar olmasada darbelere ve suya daynıklı

brkfrkn_3594

Üye
:D süper..

WastabMan

WastabMan

Üye
bende 3720 c war onun kadar olmasada darbelere ve suya daynıklı

Katılıyorum. Nokia 3720'de çok dayanıklı ve sağlam bir telefon. :oke:
Nokia 3310'a taş çıkartabilecek bir telefondur.

Aziz™

Aziz™

Üye
:hmmm

OğuzcanAbi

Üye
way be pantolun vebine atıp makinede yıkasak olurmu

Mobil İletişim

Mobil İletişim

Üye
Gerçekten iyi.Özellikle sakarlar için :D

Aziz™

Aziz™

Üye
eve ne güzel olur değilmi..:ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt