Cep numarasından, bulunduğu yeri tespit etmek !!!!

Sponsorlu Bağlantılar

sultanzz

Üye
    Konu Sahibi
Cep numarasından, bulunduğu yeri tespit etmek !!!!
Selam Arkadaşlar,
Cep Numarasından bulunduğu yeri tespit etme, telefondan konum bulma gerçekten böyle bi şey mümkün mü ?????
Ben Eşimin nerede bulunduğunu öğrenmek, cepten konum takibi yapmak istiyorum!
Oluyorsa, nasıl bir işlem yapmak gerekiyor???
Lütfen bu Konuda yardımcı olabilir misiniz??!!??
Her yerde Reklam ediliyor, fakat bir türlü sonuç elde edemiyorum.

Detaylı Bilgi verirseniz memnun olurum

Cs***MaN

Cs***MaN

Üye
eğer öyler birşey varsa benim işimede çok yarar:ehe:ehe:ehe

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
Bunu sadece operatörler yapabilir biliyorum.

Cs***MaN

Cs***MaN

Üye
Bilgi için teşekkürler....

hunkaar

hunkaar

Üye
Allah sabır versin ne diyelim...ahir zamandayız...ama günahını alıyosundur emin ol kardeş:oke:

Sehzade

Üye
Selam,

Arkadeşler Çep-Numarasından bulunduğu yeri tespit etme, gerçekten böyle bi şey mümkünmü ?????
Benim Eşimin nerede bulunduğunu öğrenmek istiyorum!
Oluyorsa, nasıl bir işlem yapmak gerekiyor???
Lütfen bu Konuda yardımcı olabilirmisiniz??!!??
Her yerde Reklam ediliyor, fakat bir türlü sonuç elde edemiyorum.

detailı Bilgi verirseniz memnun olurum

savcılıga basvur esimi izlemek istiyorum diye belki yardımcı olurlar ama sanmıyorum:)

Cs***MaN

Cs***MaN

Üye
çok güzel bişey almak lazım aslında

ylmz.fatih

ylmz.fatih

Üye
Böyle birşey mümkün arkadaşım bir keresinde kız arkadaşına yapmıştı fakat şu an o da bana soruyor ve malesef ben de unuttum :/ Ama mümkün olduğunu söyleyebilirim. Sinyali alacağın numaranın bulunduğu şirketin yani Hattının kodunun seninkiyle aynı firmaya ait olması gerekiyor (Diye birşey hatırlıyor gibiyim).

baranas

Üye
aveasan öyle bişe var

asgz

asgz

Üye
aslında yapabilirsin eğer senin ve eşinin telefonu android işletim sistemi ise google haritaları her iki cebe kurar google a kayıt eder, her an nerede olduğunu kendi telefonundaki google dan görebilirsin. Her 2 telefonun internet bağlantısı haricinde de ücret ödemezsin.

Apple iPhone kullanıyorsan iPhone'umu Bul uygulamasından nerde olduğunu takip edebiliyorsun ayrıca.

Misafir - 964394

Aslında böyle birşey mümkün termux adlı bir uygulama var onunla yer tespiti yapabilirsin ama sadece bulunduğu ülke şehir ve numaranın hangi operatöre ait olduğunu öğrenebiliyorsun ama adres belirtmiyor

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Emniyet ve Oparatör İle Alakalıdır O Yoksa Zannetmiyorum.Telefon Olsa Sorun Değil Takip Edersinde

Misafir - 394070

İki telefonada play store den cihaz bul programını indir ve aynı e-posta ile kur.sonra kendi telofonundan programı çalıştır ve eşinin telefonunun yerini gosterecektir
oncelikle xpr telefon takip sistemi var kisinin cihazina yukleniyor tamamen yazilimsal programdir sma wapsat arama kaydi canli dinleme izleme 24saat ucratsiz aylik olarak satin alabilirsiniz kisinin ruhu diymaz

fruxdedektiflik

Üye
Hala çözüm arıyor iseniz inst: fruxdedektiflik.

Üst Alt