Celal ile Ceren fragman! Şahan Gökbakar'ın yeni filminden ilk görüntüler!

• 10 Ekim 2012
  • 774 Okunma
  • 12 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. [h=2]Celal ile Ceren ilk görüntüler. Herkes dört gözle Recep İvedik 4 ü beklerken Şahan Gökbakar’dan Twitter’da sürpriz bir açıklama geldi.[/h]< Resmi açmak için tıklayın >

CELAL İLE CEREN
    Herkes dört gözle Recep ivedik 4 ü beklerken Şahan Gökbaka'dan Twitter’da sürpriz bir açıklama geldi.Şahan Gökbakar Twitter’da takipçilerine bu yıl Celal ile Ceren filmini çekeceğini açıkladı. Daha önce yönetmen kardeşi Togan Gökbakar askerden döndükten sonra Recep İvedik 4 filmini çekeceği yönünde açıklamalarda bulunan Şahan ani bir karar değişikliği ile yeni filmi Celal ile Ceren’in hazırlıklarına başladı.
    İŞTE CELAL İLE CEREN
    Celal ile Ceren Fragman - YouTube
    Filmde Celal ile Ceren adında iki karakterin hikayesini anlatacağını belirten Şahan filmin çekimlerine 3 ay içinde başlanacağını ve filmi şubat ayında vizyona sokmayı planladığını belirtti.

BANA YENİ BİR AŞK VER !

Ünlü komedyen, filmde kullanılacak şarkıları da bestelemeye başladı. Bir şarkısının sözleri şöyle: “Doğ güneş bana yeni bir heves ver / Doğ güneş bana yeni bir nefes ver /Aynı yerden doğ ama aynı yerden batma / Hep doğ güneş bana yeni bir aşk ver. Sinemadan sonra müziğe de uzanan Gökbakar, bir başka şarkısında ise, “Gel desem gelir misin? / Benimle büyür müsün? / Her gece rüyalarında benimle uyur musun?” diyor.

Kaynak:Milliyet.

Yazan: maxirabit
  2. güzelmiş :D

3. Recep ivedik efsanesi sona mı erdi yani?

4. Seneye recep ivedik çekilecek bu yan sürüm gibi birşey olacak:)

5. lınk nerde

6. Neyin linki??

7. Bir ara 4 miamide çekilecek falan deniliyordu umarım güzel olur Celal ile Ceren, Recep İvedik klasikleşti:)

8. Oğlum bak git esprisini koymuş bu ne ya bu kadar mı üretkensin

9. youtube de 4 e dair bir sürü fragman dolaşıyor o fragmanları izledikten sonra 4 u çıksada izleyesim gelmedi ama bu film daha da komik olacaktır inşallah

10. lınk nerde

11. Kendime sakladım,vermem kimseye:D

12. bekleyip görelim ama şahan yapıyorsa güzel olacaktır :) Recep İvedik 4 ü de kesinlikle çekmeli o kadar ara verdikten sonra gişe rekorları kırabilir :ehe

13. Kardeşi Yani Recep İvedik Serisinin Yönetmeni Askerde Olduğundan Dolayı, Recep İvedik 4 Seneye Çekilecek...

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
24/09/2018 - 03:15