'Cehennemde buz partisi!'

 • 4 Ekim 2012
 • 285 Okunma
 • 0 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. < Resmi açmak için tıklayın >


  [h=2]Braga'nın Galatasaray karşısındaki galibiyeti, Portekiz basınında geniş yer buldu. Record gazetesi, “Braga, İstanbul cehenneminde buz gibi bir parti yaptı” ifadesini kullandı[/h]
  UEFA Şampiyonlar Ligi’nde temsilcimiz Galatasaray’ın Braga’ya 2-0 kaybettiği karşılaşma Portekiz basınında geniş yer buldu. Portekiz’in en ünlü gazetelerinden A Bola, Braga’nın galibiyetini teknik direktör Jose Peseiro’nun şu sözleriyle verdi: “Biz dev bir kulübüz, harika bir takımız”. Jose Peseiro’nun sözleri ise şu şekilde devam etti; “Galatasaray gibi muhteşem bir takıma karşı oyunu kontrolümüz altına almayı başardık. Birbirimize yakın ve bir arada oynadık. Pozisyonları bulan taraf olduk. Oyuncularım mücadele etmek ve savaşmak konusunda istekliydiler. Artık, Galatasaray maçında nasıl oynadığımız mühim değil, hep bir sonraki maça konsantre olacağız.”

  Maçın adamı Beto!

  Braga’nın galibiyetini “Muhteşem Braga” manşetiyle veren Mais Futebol, Braga’nın hiçbir zaman pes etmediğini, istediği oyunu rahatça oynadığını ve gruptan çıkma şansını bu galibiyetle artırdığını okuyucularına iletti. “Eder isyanı başlattı” başlığıyla maçı veren Record, Braga’nın İstanbul cehenneminde buz gibi bir parti yaptığını yazdı. Braga’nın Cluj karşısında hak ettiği 3 puanı bu maçta aldığını söyleyen Record, maçın oyuncusu olarak kaleci Beto’yu seçti.
   


  Yazan: Kingmortall
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/01/2019 - 22:40