CD/DVD yazma rehberi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ßurçiN

ßurçiN

Üye
    Konu Sahibi
CD/DVD yazma programı Nero ile yapabileceklerinizi merak ediyor musunuz. Yazı dizisinin ilk bölümünde yazılımın nasıl kurulduğunu anlatılıyor.

Nero'yu sadece bir CD/DVD yazma aracı olarak görüyorsanız bu yazı dizisinden sonra bir kez daha düşünmelisiniz. Program, multimedya yazılımlarından tutun da sistem kurtarmaya ve yedeklemeye kadar çok farklı konularda kullanıcılara hizmet verebiliyor.

Üstelik, tüm bu işleri Türkçe arabirimle gerçekleştiriyor. Nero'nun kurulumu ve kullanımından tutun da bilinmeyen özelliklerine kadar birçok faydalı uygulamayı videolar eşliğinde izleyerek öğrenebilirsiniz.


 


Salihyet

Salihyet

Üye
caldere açmaya çalıştım , ama pek iç açıcı değildi, kapadım..
 
parson53

parson53

Üye
ben %80 bütün özelliklerini öğrendim zaten
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada ilet[email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt