Casus Dinleme Programı TRİAL Versiyon

Sponsorlu Bağlantılar

stgni.stgni

Üye
kardeş dalagamı geciyon sen milletle ben prgramlamacıyım prgramı ıncele bu çalısmaz butun kodlar trojen içerir prgramın sahıbıde dinler yuklenen telefonu inanmayın böyle şeylre böyle bişi bukadar koya olsa olay çıkar ülkede :D :yuru:islik:d::aha:

thansion

Üye
kardeş bu programı dinleyecemiz telefonamı yükleyecez yoksa kendi telefonumuza mı ? yanıtlarsan sevnirim

mert_gert_dince

Üye
yahh n 70 de nasıl çalışcakk bu

--------------- Ekleme ---------------

bna mail atabilirsiniz [email protected]

resmigenc

resmigenc

Üye
çalışmıyo arkadaşlar bu program daha önce denedim hiç bi işe yaramıyo
"Bu komutu gönderdikten sonra aşağıdaki komutuda SMS olarak karşı telefona gönderip yapılandırma raporu alabilrsiniz
#1234#603" şu tırnak içindeki işlemi yapıyorum fakat bana sadece aynı o numerik bilgiyi gösteriyo yani kısacası bu program bi işe yaramıyo sadece görüntü...

dinccine

Üye
eLine sağLık

enel_ekrem

enel_ekrem

Üye
wwwkillermanwww eline sağlık.

daniharrison

Üye
xzvzxc

ne biçim bi proğram admin insanları işe yaramayan bi proğramla kandırma

ernestoquitaris

ernestoquitaris

Üye
neo call arkadaşLar ben bunun versiyonunu buldum.... Ama rar dosyası şifreli onu kırmayıda size bırakıyorum çünkü bende ugraşıyorum hala.... Program sınırsız bulana kadar canım cıktı buyrun link:

link:

yaw bu sitede sorun mu var likleri neden ERROR olarak gösteriyor Yardım isteyen msn adresimi eklesin:
[email protected]

neo call versiyon için sınırsız [email protected]...
Lİnk veremiyorum...

ince_memed

Üye
Süper bişe

edro72

edro72

Üye
samsung D900e telefona uyumlumu uygulam çalışırmı??? denedik beceremedik

morsa125

Üye
hocam bu programı kurmak suc degılmı

yapalak

yapalak

Üye
neo call arkadaşLar ben bunun versiyonunu buldum.... Ama rar dosyası şifreli onu kırmayıda size bırakıyorum çünkü bende ugraşıyorum hala.... Program sınırsız bulana kadar canım cıktı buyrun link:

link:

yaw bu sitede sorun mu var likleri neden ERROR olarak gösteriyor Yardım isteyen msn adresimi eklesin:
[email protected]

neo call versiyon için sınırsız [email protected]...
Lİnk veremiyorum...

Merhaba sevgili kardeşim. Bana bu programın sınırsız sürümü lazım. Bir de bu program Nokia N70 için kullanılabilir mi? Ne tür işlemleri gerçekleştirebiliyoruz bu yazılım ile? Bir de yükleme yapmadan yazılımı üzerinde imei numarası falan girilmesi gerekiyor mu? Bana bu programı sınırsız şekilde sunuacak arkadaşa madden destek sağlayabilirim. Teşekkürler.

uzerimha

Üye
hacker adam

çorlu56

Üye
teşekür

hattemo

hattemo

Üye
harika bir pro ama benim tlf na uyumlu değil...........eline sağlik

kumsal_55

Üye
yaaa arkadasım tamam emeyın ıcın tesekkuredrız de nasıl kurulcak nasıl yapılcak net bı sekılde anlatsan ben pc ye indiremiyorum kırık lınk buuuu:off:

berke akın

berke akın

Üye
bu casus programı nasIL çalışıo arkadaşLar biLen warsa Lütfen cevapLasn

berke akın

berke akın

Üye
arqadaşlar bu programı kuLLanıp dinleyebilmiş mi yada nasıL tam anlayamadm nasıL çalışır Lütfen deneyip de OLan warsa msj atsın aciLL Lütfennnn

receppcelik

receppcelik

Üye
yaw benim telefonum nokıa3500 desteklemiyor yardımcı olurmusunuz

yaban42

Üye
bu rar dosyalarını nasıl acıcaz arkadaslar bendeki tel samsung windows mobile cihaz