Oyun Castle Clash ( Kale Savaşı ) Sorularınız Buraya...

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Oyunda Hile Yapılır mı ?

• Evet

Kullanılan: 0 0.0%
  • Hayır

Kullanılan: 3 100.0%

• Kullanılan toplam oy
    3
M2RuN

M2RuN

Üye
    Konu Sahibi
Castle Clash ( Kale Savaşı ) Sorularınız Buraya...
Selam Arkadaşlar,
Herkesin aklına ilk gelen soru bu.
Castle Clash oyununda hile var mı ?
Hileyi bende çok aradım bulamadım, yapsanız bile hemen hesabı kilitliyorlar.
Bu konuyu açmamın sebebi, herkes taktiklerini, püf noktalarını buraya yazması.
Herkes de buradan bakarak bilgi sahibi olması içindir...
Oyunda Tam tecrübeli değilim, benim de öğreneceklerim olacaktır..
Lütfen oynayanlardan ricam, oyunu daha iyi kavramamız ve bilgi sahibi olmamız için herkesden püf noktaları yazmasını talep ediyorum.
Saygılar...
'' M2RuN ''

• Beğen
Tepkiler: Godson

Godson

Üye
Hocam Clash Of Clans gibi online oyunlarda asla hile yapamazsiniz .Ben Clash oynadığı m için birşey yazamam. Sen hileyi unut kardes im :-)
Emeğin ile oynarsan profesyonel olursun :-)

• Beğen
Tepkiler: M2RuN
M2RuN

M2RuN

Üye
    Konu Sahibi
Hocam Clash Of Clans gibi online oyunlarda asla hile yapamazsiniz .Ben Clash oynadığı m için birşey yazamam. Sen hileyi unut kardes im :-)
Emeğin ile oynarsan profesyonel olursun :-)
Hile aramıyorum zaten kardeşim :D baktım herkes yazıyor ''hile varmı?'' diye, bende bu tarz bir konu açıp püf noktalar ve pratik ilerleme konusunda bilgi verebilecek olan oyuncuların tavsiyelerini yazması konusunda ön adım attım :)
Tavsiyen için teşekkür ederim... :)

Godson

Üye
Tavsiye etmedim ama rica ederim ve en iyi gelişme yolu ilk baş da gorevleri geç biraz geliş güçlü askerler üret paranı boşa harcama ordunu topla sonra online de birisine dal sen daldiktan sonra hemen herşeyi geliştir daldikca geliştir daldikca geliştir ama savunmanın gücü azalmasına izin verme askerleri geliştir yine dal level atlamanın en kolay ve en karlı yolu budur kardeşim buda benden bi tavsiye :-)

Üst Alt