Faturasız / Faturalı CASPER VİA V8 SARI KUTU HEDİYESİ 11.000 PUANA!

Sponsorlu Bağlantılar

Ahmet Özpolat

Ahmet Özpolat

Üye
    Konu Sahibi
CASPER VİA V8 SARI KUTU HEDİYESİ 11.000 PUANA!
  • İndirim kodunuzdan faydalanmak için, cihazınızı sepetinize ekledikten sonra, sms ile gelen şifrenizi sepet ekranındaki İNDİRİM KODU alanına yazmanız ve sipariş adımlarını takip etmeniz gerekmektedir.
  • Sarı Kutu üyesi iseniz, Sarı Puanlarınızda bu hediyeyi almak için "Hemen Al" linkine tıklayabilir veya dilediğiniz zaman SK56 yazıp 2222'ye SMS gönderebilirsiniz.
  • Alınan şifreler 31.12.2014 tarihine kadar kullanılmalıdır. 31.12.2014'e kadar alınan şifreler 31.12.2014 saat 23:59’da geçerliliğini yitirecektir.
  • 01.01.2015 tarihinden itibaren alınan şifreler 09.01.2015 tarihine kadar geçerlidir.
  • 27.12.2014 tarihinden itibaren sipariş edilen cihazların gönderimleri 01.01.2015 tarihinden sonra yapılacaktır.
  • Stoklar 1.000 adet ile sınırlıdır.
  • Sarı Kutu üyesi iseniz, puanlarınızla bu hediyeyi almak için "Hemen Al" linkine tıklayabilir veya dilediğiniz zaman SK56 yazıp 2222'ye SMS gönderebilirsiniz.
  • Henüz Sarı Kutu üyesi değilseniz, SARI KUTU yazıp 2222'ye göndererek Sarı Kutu'ya katılabilirsiniz.
  • SK56 yazıp 2222’ye göndererek ise hem bu hediyeyi seçebilir hem de Sarı Kutu'ya üye olabilirsiniz.
  • Programa katılım ücretsizdir.
  • Bu hediyeyi Turkcell’de 24 ay kalma sözüyle alabilirsiniz.
  • 24 aydan önce Turkcell’den ayrılmanız halinde vergiler dahil 420 TL olarak son faturanıza yansıyacaktır.
  • Casper Via T8 Tablet hediyesi sadece adresinden yapılacak peşin alımlarında geçerlidir.
  • Casper Via T8 Tablet hediyenizi almak için, hediyenizi seçmenizi takiben cep telefonunuza SMS ile iletilecek şifreyi, alışveriş esnasında ilgili alana girmeniz yeter

ilo53

ilo53

Üye
Puanları silmişler 8000 puan vardi

KayraBey

KayraBey

Üye
V8 olması gerekmiyor mu?

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Tesekkurler

mars259

mars259

Üye
Benim sadece 682 puan :)

Ahmet Özpolat

Ahmet Özpolat

Üye
    Konu Sahibi
Oda Iyi Benimki 360

Ahmet Özpolat

Ahmet Özpolat

Üye
    Konu Sahibi
evet bide bana bi mesaj geldi puan larınız 31-12-2015 de sıfirlanacak yani insan kandırıyorlar puanları sıfirlayıp duruyorlar

mars259

mars259

Üye
evet bide bana bi mesaj geldi puan larınız 31-12-2015 de sıfirlanacak yani insan kandırıyorlar puanları sıfirlayıp duruyorlar
aynen banada gelmisti milleti kazikliyolar iyi bi aciklarini bulsak somurcez

Ahmet Özpolat

Ahmet Özpolat

Üye
    Konu Sahibi
Bi defa ben açik buldum 10 tl aldım turkcellden forumda paylaşmıştım.

furkankaya559758

Üye
Ayda 300 puan veriyorlar. Bu hediyeleri almak neredeyse imkansız.

Ahmet Özpolat

Ahmet Özpolat

Üye
    Konu Sahibi

AteBoss

Üye
o 300 puanida 20 tl fln yuklersen veriyolar her ay yuklucen vercekleri hediyenin parasina gelio hatta geciyo kazikcilar

Zaten kâr etmeyecekleri hiç bir hediye kampanyası felan yapmazlar ki

Üst Alt