Casper Via V3 Açılmama Sorunu

kaybun

Üye
    Konu Sahibi
Merhabalar,elimde bir adet casper via v3 var. Daha önce rom atarken bir sıkıntı yaşamıştım ne olduğunu hatırlamıyorum , şimdi ne yazık ki telefon kendi kendine başlatmadan sürekli açılıp kapanıyor. Bunu göremiyorum fakat bilgisayara bağladığımda gelen usb sesinden anlayabiliyorum. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim , aşağıda ne demek istediğimi detaylı anlatan bir video ekledim
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
 

Misafir - 405905

Aynı sorun bende de var
hacı room atılması gerekiyor hard atıp çözebilirsin , ses açma ve kapatma tuşuna basılı tutup gelen menüde ses açma tuşuna basıp factory reset'i seçip işlemden sonra , reboot now diyip açılmasını bekle. Sorun devam ederse ellememeni servise vermeni söylerim , bilmiyen servisler boxlarla yazılım atmaya çalışıp cihazı çöp yapabiliyorlar. Riski göze alıyorsan telefonunu harici yazılımlar veya hafıza kartına atıp yükleyebileceğin roomlar ile düzeltebilirsin . Önemli olan stock roomu bulmak harici bir yazılım cihaza crash yedirebiliyor . Detaylı bilgi almak istersen mail atabilirsin ; [email protected] . Mail yogunluğundan geç dönebilirim affola...
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt