Casper Via V3 Açılmama Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

kaybun

Üye
    Konu Sahibi
Casper Via V3 Açılmama Sorunu
Merhabalar,elimde bir adet casper via v3 var. Daha önce rom atarken bir sıkıntı yaşamıştım ne olduğunu hatırlamıyorum , şimdi ne yazık ki telefon kendi kendine başlatmadan sürekli açılıp kapanıyor. Bunu göremiyorum fakat bilgisayara bağladığımda gelen usb sesinden anlayabiliyorum. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim , aşağıda ne demek istediğimi detaylı anlatan bir video ekledim
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Misafir - 405905

Aynı sorun bende de var
hacı room atılması gerekiyor hard atıp çözebilirsin , ses açma ve kapatma tuşuna basılı tutup gelen menüde ses açma tuşuna basıp factory reset'i seçip işlemden sonra , reboot now diyip açılmasını bekle. Sorun devam ederse ellememeni servise vermeni söylerim , bilmiyen servisler boxlarla yazılım atmaya çalışıp cihazı çöp yapabiliyorlar. Riski göze alıyorsan telefonunu harici yazılımlar veya hafıza kartına atıp yükleyebileceğin roomlar ile düzeltebilirsin . Önemli olan stock roomu bulmak harici bir yazılım cihaza crash yedirebiliyor . Detaylı bilgi almak istersen mail atabilirsin ; [email protected] . Mail yogunluğundan geç dönebilirim affola...

Üst Alt