Haber Çift Kameralı Casper VIA F1, n11.com’da Satışa Sunuldu

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Çift Kameralı Casper VIA F1, n11.com’da Satışa Sunuldu
Casper'ın dual kameraya sahip yeni amiral gemi akıllı telefonu Casper VIA F1, n11.com’da satışa sunuldu.

Casper’ın iki farklı arka kameraya sahip yeni amiral gemisi telefonu Casper VIA F1 n11.com’da satışa açıldı. 5 ve 13 megapiksel olmak üzere iki farklı arka kameraya sahip olan VIA F1, ‘Bokeh’ kabiliyetinin yanı sıra 13 megapiksel ön kamerası ile üstün selfie deneyimi yaşatıyor.

https://www.maxicep.com/casper-via-m2-sik-tasarim-ve-uygun-fiyatla-duyuruldu
Casper VIA M2, Şık Tasarım ve Uygun Fiyatla Duyuruldu
E-ticaret platformu n11.com’un Elektronik kategorisi fiyat açısından ulaşılabilirliğin yanında Premium özelliklerle en iyi deneyimi yaşatan yeni nesil akıllı telefonlarıyla kullanıcılarının karşısına çıkmaya devam ediyor. Arka yüzünde bulunan iki kamerası, bokeh özelliği, 4GB RAM, 2.0 Ghz 8 çekirdek işlemcisi ve 64 GB depolama alanı ile kullanıcılarına her anlamda farklı deneyim yaşatan Casper VIA ailesinin Premium segmentinin yeni üyesi Casper VIA F1, 1.849 TL fiyatıyla n11.com’da satışa sunuluyor.

Dual arka kameranın yanı sıra, bokeh moduyla istenen objeye vurgu ve geri kalan alanı bulanıklaştırma özelliği ile profesyonel fotoğraf çekimine imkân tanıyan Casper VIA F1, siyah mat gövdesinin getirdiği stil sahibi tasarımıyla da dikkat çekiyor. 64 GB depolama kapasitesine sahip olan akıllı telefon, aynı zamanda micro SD bellek kartı yuvası ile 128 GB’a kadar hafıza desteği sunuyor. 5,5 inç boyutlu 2.5D yapıdaki 1920 x 1080 çözünürlüğe sahip ekranı, Android 6.0 Marshmallow işletim sistemi, parmak izi tarayıcısı ve 3000 mAh kapasiteli bataryasıyla fiyat ve performans anlamında kullanıcılarını mutlu eden Casper VIA F1, 1.849 TL fiyatıyla n11.com’da satışa sunuluyor.
Dual Kameralı Casper VIA F1, n11.com’da Satışa Sunuldu

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
İyi bir cihaz aslında fiyat olarak şaşırtıcı daha uygun fiyat belirleselerdi

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
İyi bir cihaz aslında fiyat olarak şaşırtıcı daha uygun fiyat belirleselerdi
Bu cihazın ortalama maliyeti 200-250 dolar anca vardır ama satış fiyatına bakarsak olmadı bu

Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
evet zaten casper kendi üretmiyorki asus gibi degil çinden getirip kendi logosuyla satandan ben tel almam açıkçası

• Beğen
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Acaba gioone firmasından mı getirtip etiket bastılar!!!
VIA A1 malum S6 pro modeli....!!!

• Beğen
mslkdn283

mslkdn283

Üye
evet ben kullanıyorum gionee s9
yanlız root nasıl yapılır bulamadım, bulabilen varsa yardımcı olurmu bana acaba????

Üst Alt