Öneri Casper via e4 ü beklemeye değecek mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

enversezen

enversezen

Üye
    Konu Sahibi
Casper via e4 ü beklemeye değecek mi ?
Arkadaşlar telefon almayı düşünüyorum. İyi bi inceleme sonrası pişman olmayacağım bi telefon almak istiyorum.

Arayıştayken rast geldiğim Casper via e4'ü gördüm. Yakında çıkacağını söylüyorlar. Daha önceden çok yakın bi arkadaşım casper kullanıp çok memnun kalmıştı. O nedenle casper modellerine de bakıyorum.

Paylaşımdan gördüğüm kadarıyla casper via e4 ün tasarımı hoşuma gitti. fiyat performans telefonu arayışında olduğum için uçuk fiyatlarla gelmez, özellikleri de iyi olursa almayı düşünebilirim casper via e4 ü.

Sizce casper via e4 beklemeye değer mi ?

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
  • Sevdim
Tepkiler: Marshmallows, purupak, maxiburaq ve 1 kişi daha

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Diğer rakiplerinden pekte ucuza çıkmaz zaten. Çinliler varken de fiyat performans oranı pek yüksek olamaz. Ben beklenmeye pek değeceğini düşünmüyorum.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Venus Serilerine Baktınız Mı? En Son Venus V7 Sıfırı Bin Tl İdi Şu An İki Bin Tl Olmuş

• Şaşırdım
Tepkiler: gonyalı
gonyalı

gonyalı

Üye
Ben Şubat Ayında 2.El KAskolu 1 Aylık Bulmuş Almıştım 2 3 Ay Sonra Baktım Sıfırı Bin Tl İdi :D Bilsem Böyle Olacağını Bir Tane Daha Alırdım Valla
GEÇTİ BORUN PAZARI SÜR EŞŞEĞİ NİĞDEYE :coold: Geleceği öngörebilmekle alakalı neyse bu da yeterli.

funkankara

funkankara

Üye
Arkadaşlar telefon almayı düşünüyorum. İyi bi inceleme sonrası pişman olmayacağım bi telefon almak istiyorum.

Arayıştayken rast geldiğim Casper via e4'ü gördüm. Yakında çıkacağını söylüyorlar. Daha önceden çok yakın bi arkadaşım casper kullanıp çok memnun kalmıştı. O nedenle casper modellerine de bakıyorum.

Paylaşımdan gördüğüm kadarıyla casper via e4 ün tasarımı hoşuma gitti. fiyat performans telefonu arayışında olduğum için uçuk fiyatlarla gelmez, özellikleri de iyi olursa almayı düşünebilirim casper via e4 ü.

x20yle birlikte telefonda daha iddialı ürünler çıkaracağının sinyalini verdi bence casper.

bekleyip bi görmek lazım.

• Beğen
Tepkiler: enversezen
enversezen

enversezen

Üye
    Konu Sahibi
x20yle birlikte telefonda daha iddialı ürünler çıkaracağının sinyalini verdi bence casper.

bekleyip bi görmek lazım.
bende açıkcası bu sebeple biraz bekleme taraftarıyım. x20 yle birlikte neler yapabileceklerini gösterdiler. e4 de f/p ürünü olarak çıkar umarm

PinballWizard

PinballWizard

Üye

via e3 ü anneme almıştım gayet kullanışlı telefondur ne zaman oldu hala kullanıyor. e4 te o tarzda sağlam bi telefon olarak çıkarsa düşünülür aga

Oswaldd

Üye
bende e3 ve p3 var ikisinide ucuz diye almistim toplamda 1900 lira verdim ikisine ve ikiside anca bu paralara alinacak cihazlar simdiki fiyatlardan casper telefon almak parayi çope atmaktir. Satis sonrasi destek sifir yazilim sifir sacma sapan sorunlari var cozum yok. Arayuzler kullanissiz guncelleme zaten beklememek lazim.

murmur98

murmur98

Üye
bende e3 ve p3 var ikisinide ucuz diye almistim toplamda 1900 lira verdim ikisine ve ikiside anca bu paralara alinacak cihazlar simdiki fiyatlardan casper telefon almak parayi çope atmaktir. Satis sonrasi destek sifir yazilim sifir sacma sapan sorunlari var cozum yok. Arayuzler kullanissiz guncelleme zaten beklememek lazim.
hocam bu fiyat olayı da tamamen markanın elinde değilki. dolar yükseliyo fiyat da artıyo doğal olarak. malesef bütün teknolojik cihazlar artık eskisine göre daha pahalı.

Oswaldd

Üye
hocam bu fiyat olayı da tamamen markanın elinde değilki. dolar yükseliyo fiyat da artıyo doğal olarak. malesef bütün teknolojik cihazlar artık eskisine göre daha pahalı.
aynen dediginiz gibi o yuzden diyorum yerli uretim falan degil bunlar. Kura bagli stok yapiyorlar.Ben pandeminin basladigi zamanlarda aldim simdi iki kati artmis nerede kaldi yerlilik. Marka guclu guvenilir olsa kura falan bakmam alirim ama markada iyi degil. Birde googleda biraz arastirma yapinca casperin fason ureticisi yaziyor hatta iflas bile etmis vs.. Baska bir ornekte nokia 5.1 plus ile via p3 ün %99.9 benzerligi.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Fatih BaKeR
maxiburaq

maxiburaq

Üye
mevcut ekonomik koşullarda fiyatperformans telefonu olup olmaması benim için en önemli konu. bekleyip görmek lazım eğer donanımı ortalama üzeri fiyatıda makul çıkarsa alınabilir.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Bekledikçe kaybedersin .

purupak

purupak

Üye
bi yandan dolar her an yükseliyo mümkün oldukça hızlı davranmak lazım diye düşünsemde casperın çıkarıcağı via e4 ü bende merak ettm açıkcası

Marshmallows

Marshmallows

Üye

eğer acelen yoksa bekle tabi bu ay içinde çıkacağını tahmin ediyorum. bi de paylaşıma bakılırsa tasarımve pil gücüne özenecekler

Üst Alt