Satılık / Takas casper via a3216 450 lira yalnızca xperia s , sl, ion takaslı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sinan627

sinan627

Üye
    Konu Sahibi
casper via a3216 450 lira yalnızca xperia s , sl, ion takaslı
merhaba arkadaşlar casper via a3216 telefonun en ufak sıkıntısı yoktur görsel olarakta çiziksizdir özellikleri kısaca
4.7 inc ıps ekran
1.2 ghz 4 çekirdekli işlemci
1 gb ram
16 gb kendi hafızası artı micro sd kart girişi vardır
8 mp arka kamera 2mp ön kamera kamerada flash mevcut kamerası s3 ile aynı diyebilirim
ÇİFT sim kartlı
3g üzerinden görüntülü görüşme
android 4.1.2 sürümü mevcut
fiyat 450 lira arkadaşlar yalnızca sony xperia s,sl, yada ion modelleri ile takas olur (lumia 820 de olabilir)

resim temsilidir modeli görün diye yükledim oldukça şık bir cihazdır ciddi alıcılara özelden resim atarım şimdi elimde başka resim çekecek cihaz olmadığı için bu şekilde yapmak zorunda kaldım

supersafak

Üye
experia s lt26i takas düşünürmüsün 12megapixel kamera 32gb hafıza 1gb ram gibi özellikleri var

sinan627

sinan627

Üye
    Konu Sahibi
olur hocam hangi ildesiniz?

supersafak

Üye
Denizli

gutihaz1

gutihaz1

Üye
Bu telefon arkadasimda var cok guzel calisan takilma yapmayan akici bir cihaz 3 tanede arka kapagi var bence 450 cok cok iyi fiyat casper fena is yapmamis carrefoursa da 800 lira su andaki fiyati

sinan627

sinan627

Üye
    Konu Sahibi
ben balıkesirdeyim hocam nasıl olacak ?
Bu telefon arkadasimda var cok guzel calisan takilma yapmayan akici bir cihaz 3 tanede arka kapagi var bence 450 cok cok iyi fiyat casper fena is yapmamis carrefoursa da 800 lira su andaki fiyati

telefondan memnunum hocam seri cihaz yalnız ekranı biraz büyük geldi bana 4.7 inc tek elle zor kkullanıyorum değiştirmemdeki en büyük sebeb bu 4.3 inc bana göre ideal boyutlar

gutihaz1

gutihaz1

Üye
Telefon alma niyetim olsa alirdim cihazi kullandim casper markasi yaniltmasin bence cok ucuza veriyorsun satma daha iyi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt