Casper A1 mi , Z5 Dual mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Haestrk

Haestrk

Üye
    Konu Sahibi
Casper A1 mi , Z5 Dual mi?
Selamun Aleykum
Arkadaşlar arkadaşıma telefon alıcaz biraz fiyat araştırması yaptık 1500 civarında en iyi 2 telefon bunlar gözüküyor sizce bu ikisi biri mi veya daha bi başka telefon mu işimizi görür. Her dakika oyun oynayacak biri değil sosyal medyada gezer çoğunlukla kasmaması önemli bu yüzden. Bide bende m4 aqua var bunda ısınma hafıza problemi yaşadım acaba z5 dualde de yaşanır mı ? Lütfen yardımcı olun

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
z5 dual hertürlü ezer casper a1 i
xioami modellerine de bakmanızı öneririm o fiyatlarda hatta biraz daha düşüğü fiyatlara s7 vb cihazlarla yarışan cihazları var
ısı sorunu için z5 serisinde özel bir sistem kullanılıyor büyük ihtimalle z5 dual ısınmaz

Haestrk

Haestrk

Üye
    Konu Sahibi
Xiaomi baya övülmüş genel olarak ele alırsak nasıl bir telefon ?

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Xiaomi baya övülmüş genel olarak ele alırsak nasıl bir telefon ?
hangi modelini almayı düşündüğünüze göre değişir genel olarak sırf ucuz telefon çıkartmaya uğraşan ama baya kaliteli yapan bir firma 2500 civarına alacağın telefon ile aynı özellikler aynı sağlamlığı 1000-1500 civarına bulmanı sağlıyor
örn. mi5 prime s7 ile aynı özelliklerde ama mi5 prime 1100 tl

Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
M5 prime test sonuçlarında diger cihazlara üstunlük saglıyor duyduklarıma göre bu cihazıda düşünebilirsiniz

franklinda

franklinda

Üye
Motorola moto z ve moto modlarını edin :)

ürünü ve moto modlarını bizzat görmeden sakın karar vermeyin :)

byAndroid

byAndroid

Üye
Mi 6 da hepsiburada ya geldi lakin fiyat 2000 tl, şuan yazdığınız iki cihazı da önermem mi 5s varken. Mi 5 veya mi 5s alınır.

franklinda

franklinda

Üye
Güzel telefonlar ama doğrudan satışı ve teknik desteği yok tamamı paralel ithal italatçı garantisine mahkum kalınıyor yoksa ürünleri güzel :)

Haestrk

Haestrk

Üye
    Konu Sahibi
Bilindik markalardan ne alabiliriz o fiyata ? (Samsung-Sony-Lg...)

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Casper VIA A1 kullanıyorum. Cihaz özellikleri ekte

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Maalefef tek kötü yanı hiç bir şekilde bu telefonu üreten ve getiren firma yeni yazılım desteği sunmuyor! (Gionee S6 pro isimli çin cihazı)
Teknik servis desteği gayet iyi. Ekranı kırdı arkadaş. Gebze de servise verdim. 2-3 günde teslim aldım.
Fiyat / performans ürünü olarak tavsiye edebilirim. Fiyatları 1300 bandına indi sakın 1500 TL vermeyin ona.
Ciddi olarak ikinci el garantili cihazlara da yönelebilirsiniz. Fiyatları daha da düşer.

Ekli dosyalar

franklinda

franklinda

Üye
Samsung Galaxy J7 prime
Lenovo P2
Asus Zenfone 3
Lenovo Moto Z Play (istersen moto modlarınıda alırsın)

başka öneriler de olacaktır mutlaka :)

Haestrk

Haestrk

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler arkadaşlar yorumlarınızı dikkate alacağım.