canlı yayında yuz kızartan pot (aysun kayacı)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
looney

looney

Üye
    Konu Sahibi
canlı yayında yuz kızartan pot (aysun kayacı)
Aysun öyle bir laf etti ki!..

Aysun Kayacı, yine kendisini tutamayarak canlı yayında söylediği bir sözle hem stüdyodaki hem ekran başındakileri güldürürdü; program konuğu Günseli Kato'yu da gerdi...
NTV'deki 'Haydi Gel Bizimle Ol' programının konuklarından birisi de minyatür sanatçısı Günseli Kato idi.
Renkli kişiliği, mavi saçları ve bir Japonla yaptığı evlilikle gündeme gelen Kato'ya Müjde Ar, "Aşık olduğun adamın oğluyla evlendim demişsin. Bu doğru mu? Babasına aşık olup oğlunu almışsın öyle mi?" diye sordu.
Kato, "Doğru tabii" yanıtını verince yine inanmayan Müjde Ar, "Bayağı aşık oldun yani öyle mi?" şeklinde soru yöneltti. Günseli Kato'nun "Bayağı aşık oldum" sözlerinden sonra Müjde Ar bu sefer, "Niye babayı almadın peki?" diye sordu.
Bu kez Aysun'un ağzından gayrıihtiyari dökülen ve üstüne basa basa söylediği şu sözler duyuldu: "BABA'yı almış işte!"
Kayacı daha sonra söylediği lafın nereye gittiğini farkedip eliyle yüzünü kapattı. Stüdyodaki herkesi gülme krizine sokan bu sözlerden sonra Günseli Kato Aysun'a, "Yani az konuşuyorsun, öz konuşuyorsun, seni gidi. Aysun da hiç kaçırmıyor yani. Neyse iyi oluyor" diyerek gerilmesine rağmen tatlı tatlı uyarmayı tercih etti.

Pınar Kür, Müjde Ar ve Çiğdem Anad da bu sözlere çok gülerek bir süre kendilerini toparlayamadılar. Aysun Kayacı, daha sonra Günseli Kato'dan özür diledi. Ancak gülüşmeler uzun süre devam etti.
(Televizyongazetesi)

POWER

POWER

Üye
"Gereksiz İnsan" lakabını hakeden insanlardan biri :kotu:

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Artık yüzünün kızardığına inanmıyorum,Reklam REKLAM Reklam..!

Exalans

Exalans

Üye
boşverin ya söylediğini iyiki çabuk anlamış ben o kadından ertesi gün anlamasını beklerdim

CEREN

CEREN

Üye
boş kadın işte neolcak

bu tv programı ona pek yaramadı zaten habire pot kırıo
altında kalıo sonra

teomaxi

teomaxi

Üye
insanlar reklam uğruna kendini rezil ediyor başka bir şey deil

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
4 Yaşındaki Bir Çocuk Zekasına Sahip Belirtiler Gösteriyor ki Bunun Bence Değil Televizyona, İnsan İçine Çıkması bile Sakıncalı.. :nono:

POWER

POWER

Üye
Rütük bence bu kadına müdahale etmeli artık :ehe

D3N1Z

D3N1Z

Üye
bi seyler yapmaya calisiyor ama hayirlisi :S

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Bize Birşeyler Anlatmaya Çalışıyor Galiba.. :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...