Candy Crush Saga Windows Phone'da Gizli şekilde var miydi ?

• 17 Temmuz 2014
  • 1976 Okunma
  • 27 Cevap

1. osmanmert94 bunu beğendi.
  2. Nasıl yani

Mobil cihaz ile gönderdi
  3. İlginç :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  4. Demekki oyunun hazırlıkları yapılıyor

neyle gönderildiyse gönderildi.

5. mağazada aynı isimde birebir çakmaları var, belki daha önceden yüklediyse, sistem geri yüklemesi yaparken otomatik yüklenmiş olabilir

Rainesto ve suyunsesi bunu beğendi.

6. Ustune basılı tutunca paylaş değerlendir gibi şeyler çıkardı çıkmamış

Aybin.Kilic bunu beğendi.
  7. ben oyunu bir kez bile oynamadım. orjinal oyun bu şekilde mi ?

8. resimlerden görünen o şekilde duruyor ama bence biraz yanlış anlama bu bilgi

9. bende inanmadım hala inanmıyorum fakat sap tıklamış ve sadece KALDIR ve BAŞLANGIÇ EKRANINA SABİTLE var. paylaş olsa bende derdim resimleri açmış SS almış derdim ama bilemedim ki.

10. Çakma veya montaj. Gerçek değil. Oyunu oynayabildiğim her platformda oynadım

Mobil cihaz ile gönderdi
  11. Sistem uygulamalarının paylaş seçeneği yok ki!
    Yalnız kaldır seçeneğinin olması garibime gitti.

Mobil cihaz ile gönderdi
    ogzhnoTr bunu beğendi.
  12. Unlockla yüklenen oyunlarda da paylaş veya değerlendir çıkmıyor sadece oyunlar menüsünde değerlendirebiliyorsun :)

Rainesto bunu beğendi.

13. Oyun ama o :s

14. 8.1 yüklü. 8.1 unlock oluyor mu ?

15. Evet :)

16. bilemiyorum ki . yakında çıkar ortaya

17. Bu oyun unlock ile yüklenmiş ama orjinalliği tartışılır 8.1 e de unlock yapılabilir

Mobil cihaz ile gönderdi
    Rainesto bunu beğendi.
  18. resmini attığınız oyunun xap dosyası internetten indirilip unlock edilmiş telefona deploy edilmiş. o yüzden paylaş,değerlendir seçenekleri çıkmıyor.
    Candy Crush Saga v1.0.0.1 - Windows Phone Xap - tam
    telefonu unlock olanlar internete düşmüş xap dosyasını burdan indirebilir sonrada telefonlarına yükleyebilir.
    ben oynamıyorum burda görünce bi bakıp yazayım. xap dosyasının cracklendiği yazılmış bende bazı crackli xap dosyaları çalışmıyor belki hata verebilir bilginize.

Not:Eğer internete düşmüş crackli xap dosyalarını paylaşmak yasaksa lütfen mesajımı silin.

19. Merhabalar , geliştiricilerin telefonlara yükledikleri uygulamalarda , uygulamalar mağazada olmadığı için paylaş ve değerlendir seçenekleri çıkmaz.

Aybin.Kilic bunu beğendi.

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
10/12/2018 - 14:39