Haber Candy Crush Saga Oyunu Mağaza'da!

Sponsorlu Bağlantılar

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Ama sorunsuz bunu bilin

• Beğen
Tepkiler: lazye

technocu1

Üye
Darısı sahibinden.com gittigidiyor.com hepsiburada.com hızlıal.com ve ziraat bankası uygulamalarının başına

• Beğen
Tepkiler: Umur dağlar
Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
Ama sorunsuz bunu bilin

Dostum biz , eski wp kullanıcıları olarak eskiden iki hayalimiz vardı.1. Si bildirim merkezi 2. Candy crush .Ben 2 yıldır az çok kullanıyorum.Taa 2 yıl önce de gelcek diyorlardı.Yani bu adamlar isterse wp ye özel kıyak item felan ne yaparlarsa yapsın artık anlamı kalmadı.bir uygulama popülaritesini kaybettimi wp ye geliceğini anlayın artık

• Beğen
Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
Hayırdır inşallah. Bu aralar bayağı hareketliyiz :D

wpfurkan

wpfurkan

Üye
Birde bakmışız W10 gelmiş :)
Bu gazla oda gelir. Bu ne bolluk bugün böyle.

yasirtaha

yasirtaha

Üye
arkadaşlar bana müzik indirebilmek için program lazım youmusic vardı mağazada kaldırmışlar

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Dostum biz , eski wp kullanıcıları olarak eskiden iki hayalimiz vardı.1. Si bildirim merkezi 2. Candy crush .Ben 2 yıldır az çok kullanıyorum.Taa 2 yıl önce de gelcek diyorlardı.Yani bu adamlar isterse wp ye özel kıyak item felan ne yaparlarsa yapsın artık anlamı kalmadı.bir uygulama popülaritesini kaybettimi wp ye geliceğini anlayın artık
Sende haklısın ama sanki Microsoft daha iyi çalışıyor

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Oyun menüsü hariç beklemediğim kadar kusursuz olmuş. Facebook hesabı bağlıyken bile Snapdragon 800'lü Xperia Z1 kadar akıcı ve kusursuz. Fakat menüde bir yavaşlık söz konusu. Bu oyunu Asus Zenfone 5 ,dört çekirdek işlemci 2 GB RAM'de de denedim çizgi film gibi takılıyordu. Lumia 830'da oynanışı harika.

• Beğen
Tepkiler: afwerker
lazye

lazye

Üye
Oyun menüsü hariç beklemediğim kadar kusursuz olmuş. Facebook hesabı bağlıyken bile Snapdragon 800'lü Xperia Z1 kadar akıcı ve kusursuz. Fakat menüde bir yavaşlık söz konusu. Bu oyunu Asus Zenfone 5 ,dört çekirdek işlemci 2 GB RAM'de de denedim çizgi film gibi takılıyordu. Lumia 830'da oynanışı harika.
Yalniz zenfone 5 cift cekirdek :)

dakamon

dakamon

Üye
Sanki biraz görüntü kalitesi iyi değil. Çözünürlük düşük tutulmuş gibi.

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
1520 her şey mükemmel. 0 sıkıntı :) hadi bu gece official snapchat de gelsin beaa :)

• Beğen
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Tamamda 2x2 iste yani sanal cekirdek gibi calisiyor :) 4 cekirdek degil sonucta :)
Olabilir ama dört çekirdek performansı verdiği bir gerçek. Ayrıca Adreno 305'le PowerVR SGX 544 MP2 Bench sonucunu da göz önüne alırsak Lumia 830 bu oyunda grafik ve performans olarak ciddi başarılı.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Nokia atar yapınca baktı ki kullanıcıların bir kısmı burun kırıştırmaya başlamış, hemen candy crash yapalım da gündemi değiştirelim HERE sarsıntılarını unutturalım demişler.

• Beğen
lazye

lazye

Üye
Olabilir ama dört çekirdek performansı verdiği bir gerçek. Ayrıca Adreno 305'le PowerVR SGX 544 MP2 Bench sonucunu da göz önüne alırsak Lumia 830 bu oyunda grafik ve performans olarak ciddi başarılı.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
Ben ordaki degerlerin dogru oldugunu dusunmuyorum powervr 544 mp2 yeni bir gpu degil :) ayrica lumia 830 da adreno 305 var ve daha iyi caliyor biraz celisiyor bence :)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Ben ordaki degerlerin dogru oldugunu dusunmuyorum powervr 544 mp2 yeni bir gpu degil :) ayrica lumia 830 da adreno 305 var ve daha iyi caliyor biraz celisiyor bence :)
Hafıza beni yanılmıyorsa ki öyleyse düzeltme powervr 544 mp2 İphone 4s ve SGS 3'te kullanılmıştı. Adreno 305 ise daha yeni nesil olmasına rağmen poligon gücü daha eski versiyon olan Adreno 225'ten daha az. Aslında kağıt üstünde ve benchmark testlerinde powervr 544 mp2 daha güçlü gibi görünüyor. Bence burada Directx 11'in etkisi büyük.

lazye

lazye

Üye
Hafıza beni yanılmıyorsa ki öyleyse düzeltme powervr 544 mp2 İphone 4s ve SGS 3'te kullanılmıştı. Adreno 305 ise daha yeni nesil olmasına rağmen poligon gücü daha eski versiyon olan Adreno 225'ten daha az. Aslında kağıt üstünde ve benchmark testlerinde powervr 544 mp2 daha güçlü gibi görünüyor. Bence burada Directx 11'in etkisi büyük.
İphone 4s te var da s3 te mali 400 kullaniliyor diye biliyorum ben adreno 305 adreno 225 den daha iyi degil kabul ediyorum ama bence powervr 544 mp2 adreno 305 den iyi degil iyiysede grafikteki kadar olamaz imkansiz ayrica duz mantik gidersek adreno 305 yeni nesil adreno 225 eski nesil :)

dakamon

dakamon

Üye
Bende şöyle diyebilirim eski gpu lar sarf güç bazında daha iyi kalabiliyorlar buda onları performansta iyi gösterebiliyor ama deli gibi de enerji tüketiyorlar malesef. Yeni nesil işlemciler daha çok pil tasarrufuna yönelmiş durumda buda gpu gücünde azaltmaya giderek sağlanabiliyor. Yanlışsam düzeltin lütfen.