Candy Crush Modlu Güncel Sürüm(1.34.1)

Sponsorlu Bağlantılar

orhanblt

orhanblt

Üye
    Konu Sahibi
Oldu tesekkur ederim bölümler gitmesin diye ben ustune yukleyim gibi sacma bir dusunceye kapildim (= simdiki sorunum 80. 90. Seviyelerindeyim 3 hamlede bolum geciyorum 78 hamle dururken habire patliyor on dakika bekliyorum izleyici oldum sayilir acaba zorluk seviyesi mi degisik
Evet zaman zaman oluyor. Manevra alanı geniş olan leveller de oluyor. Ama 50-60 hamleye ihtiyaç duyacağın levellerde var. Enbaşta söylediğimi şimdi de söylüyorum. oyundan zevk almak isterseniz sadece geçmekde zorlandığınız aşamalarda kullanın. Ben bunu 1 yıla yakındır kullanıyorum. Ama hala 380 deyim istesem bir haftada 400 yaparım ama manasız olur.

Oziff

Üye
Ben denilenleri yaptığımı saniyorum. Note 2 benimki yuklerken engelledi ama engeli kaldirdim. Yanliz bende birsey degismedi. Tabi root dediginiz ne onu bilmiyorum. faceten sildim proyu kurdum. Ama halen kisa yolu ekranda var ve oyuna girebiliyorum. Ama face baktığım zaman yok. Aramayla bulup oynuyorum. Hata bende biliyorum :) ama nerede :/

orhanblt

orhanblt

Üye
    Konu Sahibi
Yazdıklarından hiçbirşey anlamadım. Birincisi root u bilmen gerkli değil çünkü bu işlem için root a ihtiyaç yok. İkincisi kurduğun pro da ne. Konu karışmadı umarım.
Eğer konumuz candy crush ise yapılacak şey telefondaki candy crush ı kaldırın daha sonra linkde vermiş olduğum hileli uygulamayı kurun. Ve ne eksik ne fazla 1. mesajdaki 2. adımı uygulayın.

Oziff

Üye
Pro diyerek hileli linki kastettim. Diğer ark. Dedigi gibi can 900 kusurlerde 1. Leveldan baslatti ben 390 da idim. Bu oyuna face den giremedigim icinFace ten oyuna tikladigimda google play a atıyor. Ac yada kaldır diyor. Ac diyorum ama face bağlantısı kurulamiyor

orhanblt

orhanblt

Üye
    Konu Sahibi
Pro diyerek hileli linki kastettim. Diğer ark. Dedigi gibi can 900 kusurlerde 1. Leveldan baslatti ben 390 da idim. Bu oyuna face den giremedigim icin
390 dayken face bağlımıydın?

Oziff

Üye
Ewet

orhanblt

orhanblt

Üye
    Konu Sahibi
Ok. o zaman sıkıntı yok. uygulamayı baştan kaldır ve hileli olanı yükle.

- Cepten facebook’a gir

- Sağ üst köşeden ayarlar

- Gizlilik ayarları (en altlarda)

- Uygulamalar (direkt çıkmıyorsa daha fazla ayar)

- Candy crush saga

- Cundy crush saga yı kaldır

- Kaldır

- Tekrardan oyuna gir ve facebook a bağlan.

eğer internet bağlantınızda sorun yoksa kaldığınız yerden hileli uygulamayla devam edebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: ALKOLiK_VeLeT
denizci535

denizci535

Üye
Peki 395 den sonra anahtar geliyor. Ileride yeni bolum eklenecek diyor ne yapmam gerek...

orhanblt

orhanblt

Üye
    Konu Sahibi
395 in ustunu gormuyorrrrr
Şuanda 392 deyim. bu hafta 395 e gelirim herhalde ondan sonrasına bakarız. Eğer dediğiniz gibiyse oturur 1.16.0 ıda mod lar onu paylaşırız.
Peki 395 den sonra anahtar geliyor. Ileride yeni bolum eklenecek diyor ne yapmam gerek...
bölüm eklendi sanırım. Çünkü bildiğim kadarıyla 1.16.0 sürümü yayınlandı. biz şuan 1.15.0 kullanıyoruz. Kısmetse 1.16.0 da hallolur. ama beklemek istemezsen 1.15.0 ı kaldır. Play store dan yenisini yükle yardır biraz.

denizci535

denizci535

Üye
1.16 da seker vs renkli top carpisinca donuyormus. saglam link vs varsa yolla bakkalim...

berk09

berk09

Üye
Abi yarım saattir balonlar patlıyo durmak bilmiyo76 cı seviyedeydim sinir oldum ve sildimcihazım rootlu olmadığı için yedekte alamadığımdan baştan başlamak zorunda kaldım.tavsiyem rootsuz cihazlar yüklemesin.gitti canımm leverler...

orhanblt

orhanblt

Üye
    Konu Sahibi
Abi yarım saattir balonlar patlıyo durmak bilmiyo76 cı seviyedeydim sinir oldum ve sildimcihazım rootlu olmadığı için yedekte alamadığımdan baştan başlamak zorunda kaldım.tavsiyem rootsuz cihazlar yüklemesin.gitti canımm leverler...
Yedek alman gerekmez. Faceboka bağlanmış olsaydın. İster hileli ister hilesiz facebooka bağlanıp kaldığın yerden devam edebilirsin. 76. leveli hilesiz geçmeyi deneyebilirsin.

berk09

berk09

Üye
Nasıl olcak hilesizi yükleyince yine facebooktan devam edicekmiydiYani hem hileli hem hilesiz nasıl oynanıyo.marketten hilesiz olanlı burdakinidemi yükliycem ankayamadım.ayrıntılı anlatrsanz sevnrm

orhanblt

orhanblt

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl olcak hilesizi yükleyince yine facebooktan devam edicekmiydiYani hem hileli hem hilesiz nasıl oynanıyo.marketten hilesiz olanlı burdakinidemi yükliycem ankayamadım.ayrıntılı anlatrsanz sevnrm
Senin cihaz rootsuz olduğundan yedek alamazsın. Buyüzden hileli olanı kaldırıp play stordan orjinalini yüklemen gerekli. Ardından faceboka bağlanıp kaldığın yerden devam edebilirsin. Ama bunu yapabilmen için öncelsinde yani 76 yken uygulamayı facebooka bağlamış olman gerekliydi. Aslında ilk mesajımda konuyla ilgili enönemli hususun hileliyle hilesizi yerdeğiştirmek olarak belirtmiştim.

berk09

berk09

Üye
2 si birarada nasıl oluyo yardımcı olurmusunuzAnladmm teşkkr ederim

orhanblt

orhanblt

Üye
    Konu Sahibi
2 si birarada nasıl oluyo yardımcı olurmusunuzAnladmm teşkkr ederim
2 si birarada olmaz. birini kaldırıp ötekini kurmanız lazım. Yada 2 tane teliniz vardır. Birine hileli birine hilesiz olanı kurarsınız.
1.16 da seker vs renkli top carpisinca donuyormus. saglam link vs varsa yolla bakkalim...
Müsait olursam çalışır halde 1.16.0 modlu olanı yarına kadar yüklerim

denizci535

denizci535

Üye
2 si birarada olmaz. birini kaldırıp ötekini kurmanız lazım. Yada 2 tane teliniz vardır. Birine hileli birine hilesiz olanı kurarsınız.
Müsait olursam çalışır halde 1.16.0 modlu olanı yarına kadar yüklerim

Bekliyoruz....

orhanblt

orhanblt

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar çalışır durumda modlu 1.16.0 sürümü ilk mesaja eklendi. İyi eğlenceler.

cetin61

cetin61

Üye
Kardesim bune super olmuş emegine sağlık 80 hamle 9999 can :)) 2 haftada gecemediğim bölümü gectim sonunda bundan fazlası can sağlığı emeğe saygı :)

Üst Alt