Candy Crush Modlu Güncel Sürüm(1.34.1)

Sponsorlu Bağlantılar

UpOneTR

UpOneTR

Üye
bazı yerlerde 3 arkadaşın onayı gerekıyo gecebilmek için.bu hileyi uygulayabilirmisin ozaman tam fu ll hileli olur.
Mobil veri vifi felan kapat sana 3 görev veriyo onları geçebilirsin

• Beğen
Tepkiler: AHKE

secretking1063

Üye
son sürümde sınırsız para hilesi yok sadece can var oda 9999 tane birazda hızlı okadar nasıl fulll hileliki paralı olan hic birseye mudahale edemiyoruz ?????

UpOneTR

UpOneTR

Üye
son sürümde sınırsız para hilesi yok sadece can var oda 9999 tane birazda hızlı okadar nasıl fulll hileliki paralı olan hic birseye mudahale edemiyoruz ?????
Bu oyunda para yok ki dostum sen neyden bahsediyosun ?

orhanblt

orhanblt

Üye
    Konu Sahibi
Full hilelide;
hamle sayısı 80 dir.
bomba patlama 99 hamle
şeker sayısıda 4 dür (kırmızı,mavi,yeşil,kırmızı) yani turuncu mor yok.
Sanırım şeker sayısı hilesini anlamadığından (''biraz hızlı o kadar'') :) bu aralar kendini çok yetenekli hissetmiş olmalısın.
para hilesine gelince zaten o paralar bölüm geçmek için kullanılır. (ek hamle, bombalar, şekerler falan) Senin full hileli oyunda geçmekte zorlandığın bölüm mü var ki sen hala sınırsız para hileli istiyorsun.
Not: Full hileli olanı indireceksin , sadece 9999 can olanı deil. Eğer yukarıda bahsettiğim hileler senin oyununda yoksa bir yanlışlık yapmış olmalısın baştan full hileli olanı indir ve kur.
İiiii eğlenceler.

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR

Abdullahsnd

Üye
1.31.0 güncellemesi gelmiş.

orhanblt

orhanblt

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: >Lips Of AngeL<
MumyaSercan

MumyaSercan

Üye
Eline sağlık çok güzel olmuş

ozkan1987

Üye
Panik yok. :)
Azönce baktım baykuş bölümüne 30 yeni level eklenmiş. Normal yerde bir değişiklik yok. Acelesi yok ama onuda birara editler paylaşırım.
Saol kardeşim Winrar dedin editlemeyi öğrendim . Bi zahmet edipde cvlamadın ama neyse. mesajımı

orhanblt

orhanblt

Üye
    Konu Sahibi
Saol kardeşim Winrar dedin editlemeyi öğrendim . Bi zahmet edipde cvlamadın ama neyse. mesajımı
Arkadasim burasi dagin gorunen yuzu. Ben enaz ozelden 40-50 kisiye bu islemin nasil yapildigini anlattim. Enaz 10 ar msjla. Her versiyon 5-10 bin arasi download ediliyor. Kimseden ne tesekkur ne de begeni beklentim var. Tek beklentim var o da; benim tek işimin c.crush modlamak olmadigini anlamaniz. :) elimden geldigince herkese bilgim olcusunde yardim etmek isterim ama gozden kacirdiklarim kusura bakmasin neolur. Nerde takildiysan sor yardimci olmaya calisirim. Beni asan konularda belki baskasi yardim eder.

• Beğen
Tepkiler: ozkan1987

ozkan1987

Üye
Levelleri editliyorsun tek tek oda zor move limitteki rakamı 80 gördüm aha dedim :D

orhanblt

orhanblt

Üye
    Konu Sahibi
Candy Crush Saga modlama 1. mesaja eklenmiştir ilgilenen arkadaşlar bakabilir.

KomutanReis

KomutanReis

Üye
Teşekkürler :)

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Teşekkürler :)

izmitli1983

izmitli1983

Üye
sende olmasan nasıl geçicez bölümleri

ozkan1987

Üye

1.adım
9999 can 60-80 hamle
hilesiz 9999 can

(9999 Can -60 Hamle-***Baykuş hilesi dahil***)

(9999 can-485'e kadar 80 hamle-baykuş 60 hamle başka hile yok. Tüm leveller orjinal ama hamle sayısı yüksek)

can-60-80 Hamle-Baykuş hilesi)
(9999 can-Hilesiz)

60-80 Hamle-Baykuş hilesi
(9999 can-Hilesiz)

60-80 Hamle-Baykuş hilesi
(9999 can-Hilesiz)

(Sadece Hamle Hileli)

2. ADIM
Facebook'a Bağlanma;

1-
Öncelikle facebboktan gizlilik ayarları-uygulamalar(daha fazla ayar)-candy crush saga-c.crash saga'yı kaldır.
2- Facebook uygulamasını telefonunuzdan kaldırın.
3- C.crush Saga'yı verileriyle beraber telefonunuzdan kaldırın. (Uygulama yöneticisi-c.crush-durmaya zorla-veriyi sil-kaldır.
4- verdiğim linkden c.crush saga yı indirip kurun.
5- Uygulamayı açın ve face baglan deyin ve facebook a giriş yapıp çıkan uyarılara evet deyin.
6- Candy Crush Saga mod facebook senkronizeli oyunu güle güle oynayın.
Daha sonra facebook mobili yükleyip kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

-Apk yı sağ tıkla-birlikte aç-WinRAR

-assets/rec/level

numberOfColours : Kaç çeşit renk olmasını istiyorsanız. Sarı-kırmızı-yeşil-mavi-turuncu-mor

4 yazarsanız ilk dört renk , 5 yazarsanız ilk 5 renk oyunda olacaktır. Nekadar az renk okadar kolay oyun.

moveLimit : hamle sayısı

bülümlerin devamında pepperCandyExplosionTurns ise bombanın kaç hamlede patlayacağını gösteriri. Eğer sıfırsa demek ki oyunda bomba yok demektir. 5 gibi bir rakam varsa 5 rakamını silip 99 yapabilirsiniz.

buraya kadar olan bölümleri tek tek işlememiz gerekli olduğu için her güncellemede tekrardan 600 adet leveli baştan editlemek istemiyorsanız yedeğini alın. Bu defalık benim paylaştığım sürümündeki leveli apk içine sürükleyip bırakabilirsiniz.

-assets/rec de tweakdata.prop dosyasını notdefteri,notepad gibi bir programla dosyayı aç ve olması gerekn 5 rakamını sil ve kaç canın olmasını istiyorsan okadarını yaz.

Not: editlediğiniz dosyalarda herhangi bir nokta yada virgül eksilmesi yada artması durumunda apk çalışmaz. Ve siz bu değişikliğin nerde olduğunu bulamazsınız. O yüzden başlangıç apk nızı yedekleyin. Ve işlemlere baştan başlayın.

Eğer herkes modladığı apk yı hilesini belirterek paylaşırsa isteyen istediğini alır oynar.

Örnek: 80 hamle, 9999 can, 4 adet renli şeker , 99 süreli bomba gibi

Yada sıfır hilesiz 9999 can gibi

Bu şekilde oyunu kendinize göre özelleştirebilirsiniz. Baykuş işi de aynı mantık. Burada önemli olan oyunun haritasını doğru çıkarmaktır. Yani Level listesi nerde oyun parametrelerine ne isim verilmiş, Can sayısı, her bir patlama kaç puan vb. Bilgiler hangi isim atında ve hangi dosyada. Bunları bulmak için apk. içinde Movie, number, colour gibi tahmini kelimeleri belirleyip arayabilirsiniz.

Başlangıç orijinal apk. Telefonunuzda kurulu oyun ise yükleme işi kolay olacaktır. Hatta hiçbir işlem yapmadan direkt Facebook a bağlanabilirsiniz. Ben uygulamayı mağazadan indirip. Titaniumbeckup ile yedekliyor ve uygulamayı editliyorum. Bu şekilde herhangi bir imza sorunu Facebook a bağlanma sorunu olmuyor. Yani tekrardan face kaldırmak gibi işlemler yapmaya gerek yok.
Sanırım benim dediğime geldin biraz millet merakınıda yneer saolasın ustacan :D hackır olur senden ha >.< waa

• Beğen
Tepkiler: orhanblt

fearfactoryy

Üye
Kardeş güncel versiyonu da paylaşır mısın sana zahmet

orhanblt

orhanblt

Üye
    Konu Sahibi
Yeni guncellemede normal bolumlere eklenen bisey yok. Yeni baykus bolumleri var o kadar. Ama firsatini bulunca paylasirim.

• Beğen
Tepkiler: >Lips Of AngeL<

ali3211

Üye
Eline sağlık kardesim

Üst Alt