Haber Camera360 Pro Windows Phone Mağazada

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Camera360 Pro Windows Phone Mağazada
Tüm dünyada 200 milyonun üzerinde kullanıcıya ulaşan
Camera360 Pro uygulaması Windows Phone mağazadaki yerini aldı.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: emz, Murat Alper, saynesim ve 2 diğerleri

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Sanırım Arkaplanı Flu Yapiyor?

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
360 ile pro arasındaki farkları merak ettim, madem bu da ücretsiz neden diğerinin üzerine güncelleme verip tek uygulama üzerinden devam etmemiş ki anlam veremedim :)
resimlere bakınca tasarımda baya bi fark var, ayrı bi uygulama olma nedenini anladım galiba :)

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Yükleyip hemen denedim arkadaşlar, bir kere kişisel olarak ben Pro'yu beğenmedim. Resmi çekerken, yani daha henüz ekrandan bakarken efektleri görebilme Proda da var ancak çok az sayıda efekt var ve çok ufak gösteriyor. Görmek çok zor. Ekranı karelere bölerek tüm efetkleri aynı anda gösteriyor. Diğer ayarlarda da eksikler var. Camera 360 şu an için bence Camera 360 Pro'dan çok daha iyi.

caner1010

Üye
haber için :tşk: denemek lazım

luckysleven

luckysleven

Üye
Adam sanki sesimi duymus. Sade kullanimi basit efektlere ulasimi kolay bir uygulama lazim dedim bu geldi : )

dakamon

dakamon

Üye
Lumia camera beta ile kıyasladım lumia camera beta daha iyi çekti

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Kullanım rahat, iOs kamera uygulamasının dizaynına benzetmişler. Merak ettiğim bir nokta var; bu tarz kamera uygulamalarını deklanşör tuşuna atamak yazılımcıya mı bağlı yoksa Microsoft'un iznine falan mı? Ben bu uygulamayı ya da başka uygulamaları o tuşa atamak isterim. Efektli çekimlere daha hızlı ulaşmış oluruz. İOS bunu direk kendi kamera uygulamasına koydu. İnsanlar artık böyle şeyler istiyor

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk:

pirenuri

pirenuri

Üye
Bu camera 360 ve camera 360 pro neden androidde yok

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Kullanım rahat, iOs kamera uygulamasının dizaynına benzetmişler. Merak ettiğim bir nokta var; bu tarz kamera uygulamalarını deklanşör tuşuna atamak yazılımcıya mı bağlı yoksa Microsoft'un iznine falan mı? Ben bu uygulamayı ya da başka uygulamaları o tuşa atamak isterim. Efektli çekimlere daha hızlı ulaşmış oluruz. İOS bunu direk kendi kamera uygulamasına koydu. İnsanlar artık böyle şeyler istiyor
Hocam sana hak veriyorum. Diğer kamera uygulamalarını da ekleyebilmek gerek. Ama ben olsam bu uygulamayı şimdilik eklemezdim. Diğer Camera 360 bundan çok daha zengin içeriğe sahip. Artı onu geçtim Lumia Camera'nın profesyonel standartlarda manuel ayarları varken hele hiç olmaz yani.

hitafnalsa

Üye
Kamera tuşuna atama işlevi Microsoft a bağlı. Bunun için proshootun da desteklediği bir uservoice konusu mevcut.

• Beğen
Tepkiler: GianniInfantino
GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Hocam sana hak veriyorum. Diğer kamera uygulamalarını da ekleyebilmek gerek. Ama ben olsam bu uygulamayı şimdilik eklemezdim. Diğer Camera 360 bundan çok daha zengin içeriğe sahip. Artı onu geçtim Lumia Camera'nın profesyonel standartlarda manuel ayarları varken hele hiç olmaz yani.
Tabiki lumia camera çok daha iyi ve güzel ama lumia camera anlık fotoğraftan ziyade detaylı manzara veya durağan fotoğrafları çekerken daha iyi. Günümüzde (bence maalesef) devir sosyal platformlara fotoğraf yükleme ve gerekli gereksiz her anı fotoğraflama işine dönüştü. Lumia Camerada efekt işi olsa, lumia selfie uygulamasını direk Lumia Cameraya bağlasalar çok güzel olacak. Herkes ışık açısını yakalamak konusunda başarılı değil. Efektler insanların olmazsa olmazı durumunda artık.
Bence kapalı mekanda renk verme konusunda lumia kameradan başarılı. Ara tonları lumia kameradan daha iyi verdi(ki lumia kameranın tüm ayarlarıyla oynadım en iyi görüntü için) ana tonlarda bi fark yok. İkisi de güzel çekiyor. Bence uygulama güzel. Bir sorunum var hdr modunu açamadım. Beyaz dengesini falan ayarlayabildim ama hdr bir türlü açılmadı. Hdr çekmek için açık mekanda olmak falan mı gerekiyor? Yardımcı olabilecek varsa sevinirim.

oznkrts

oznkrts

Üye
Şu uygulamayı hiç sevmiyorum :)

suyunsesi

suyunsesi

Üye
HDR sini bende açamadım. Ancak siz Camera 360 pro değilde Camera 360 ı denediniz mi? Özçekim olarak o daha başarılı sanki.
Gerçi hakkını verecek bir özçekim için Lumia 730 lazım galiba :)

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
İphonumsu olmuş

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
İphon olmuş resmen net çekmıor pek bnm bi inancım var hiçbi camera prosu gomulu camedadan iyi olamaz

braayn

braayn

Üye
şahsen l1520 de çok beğendim uygulamayı çok hızlı çekip kaydediyor yazısını hiç görmeden direk o şekilde kaydediyor benim gerek arayüz olsun gerek filtreleri olsun çok hoşuma gitti

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
O yazı bizdede çıkmıyor .d

• Beğen
Tepkiler: braayn
Dejavuex

Dejavuex

Üye
on kamera için en iyisi valla. çokta hızlı.

Üst Alt