Cama yumruk attım

• 26 Temmuz 2014
  • 2866 Okunma
  • 38 Cevap

1. iPhone ile gönderdi
  2. Neden attın?

iPad ile gönderdi
  3. Sinirlendim :(

iPhone ile gönderdi
  4. Cama bir şey oldu mu? :p

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. Masraf masraf yapma böyle paraya yazık :P

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. Sinirlerini kontrol etmen lazım
    ---
    Şaka falan mı bu ben ciddi algılıyom ama? :D

iPad ile gönderdi
  7. ben fizyoterapistim. her ay 2 3 hasta gelir cama yumruk atan. yüzde elli kadarında geri donuşu olmayan sinir hasarları oluşur ve zamanla bilekten elin kesilmesine kadar durum oluşabilir. lütfen sakin olun yumruk felan atmayın. inanın çook ağır sonuçları olabilir. hayatınız zehir olur.

ayrıca bir bilgi daha vereyim. yaptınız bir salaklık ve vurdunuz. geri çekmeyin sakın elinizi. en çok yaralanma bileğinizi çekerken oluşan kesiklerle oluşur. ve elinizi omur boyu kullanamazsınız.

Mobil cihaz ile gönderdi
    abandonware bunu beğendi.
  8. masraf hiç önemli değil. en ufak bir sinir yaralanması olursa milyarlarca dolar para harcasanız bile duzeltemezsiniz elinizi.

Mobil cihaz ile gönderdi
    B.A.R.O.N bunu beğendi.
  9. Ciddi mi? :hmmm

Mobil cihaz ile gönderdi
  10. Garantiye var elini kardeş

BLooD_ReG, MaxipmaN ve B.A.R.O.N bunu beğendi.
  11. Espiri anlamında demiştim ciddiye almıssın sanırım.

Mobil cihaz ile gönderdi
  12. dostum biliyorum espri anlamında dediğini ama konuyu ciddiye almak lazım gerçekten buyuk problem. gelenlerin çoğu üniversite öğrencisi.
    örnek vermek gerekirse bir hastam voleybolcuydu. Galatasaray seçmelerine katılmış sonuçları bekleyen yetenekli biri. bir anlık sinirle cama vurmuş be butun hayatı sondu neredeyse. bırakın voleybolu elinde ufacık bir tenis topu bile tutamayacak bir haldeydi. aylarca fizik tedaviden sonra bile minimal hareket elde edebildik ki yaşadığı psikolojik sorunları saymıyorum bile.

Mobil cihaz ile gönderdi
  13. Haklısın. Spor meslekleri hiç cazip gelmemişti zaten işin garantisi yok.

Mobil cihaz ile gönderdi
  14. bir gün tek eline bir Box eldiveni tak ve sadece bir günü onunla geçir o zaman işin ciddiyetini anlarsın :)
    Allah kimsenin başına vermesin.

Mobil cihaz ile gönderdi
  15. Ben de attım ve çift camı kırmıştım. Sonuç 4 dikiş ve 1 ay eli kullanamadım. O günden sonra sinirlerimi daha çok kontrol ediyorum şükür.

Mobil cihaz ile gönderdi
  16. bende gecen yanlislikla vuruyom gibi yapayim derken bi vurdum cam diye birsey kalmadi :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  17. Birdahaki sefere kafa atmanızı tavsiye ederim,

Mobil cihaz ile gönderdi
    MaxipmaN bunu beğendi.
  18. cama yumruk atılırmı televizyona atsaydın

Mobil cihaz ile gönderdi
  19. Eğer atmasam sinirden birine vursam daha kötü olurdu

iPhone ile gönderdi
Yüklüyor...
21/10/2018 - 15:31