Call Recorder For Nokia 5800, N97 & Nokia 5530

Sponsorlu Bağlantılar

aslan-ney

Üye
mrb arkadaslar bu programa benim tel yuklemedi uygulamaya guvenilmiyor diyor vede yuklemiyor.acaba ben mi yanlis yaptim yuklerken..

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
güvenilmez der sen devam diyeceksin..

amfibi26

amfibi26

Üye
arkadaşlar rar.dosyasını indirdiğimde "?" işareti çıkıyor ve dosya desteklenmemektedir diyor lütfen yardımcı olun
[email protected] çözüm önerilerinizi bekilyorum şimdiden teşekkürler

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
sen rar dosyasını indirmişsin..programı ekledim..

[DeathstorM]

[DeathstorM]

Üye
Teşekkürler...

ta2mix

Üye
güvenilmiyor yüklenemez diyor devam deyincede güvenilmeyen sağlayıcıdan korumalı dosya yüklenemez deyip kapatıyor

alikaracan

alikaracan

Üye
çalışmıyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
güvenilmiyor yüklenemez diyor devam deyincede güvenilmeyen sağlayıcıdan korumalı dosya yüklenemez deyip kapatıyor

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
kardeşim sertifikaladınız mı?

myldrm21

Üye
paylaşım için teşekkürler.bende bu konu üzerinde yeni bir program yazma aşamasındayım.diğer programlardan ayıran en büyük özelliği ise her görüşmeyi otamatik olarak kayıt ediyor ve hafızasınıa kaydediyor.internet bağlantısına bağlanıldığı zaman ise kişinin eşitlemiş olduğu mail adresine kayıt ediyor.diğerlerinde böyle birşey söz konusu değil.yaklaşık 2 ay içinde sizlerle paylaşacağım...

arkadaşım ne oldu programı yazdın mı yazdıysan bizimle paylaş merakla bekliyorum

tahsin_42_42

Üye
yaaa bu sertifikalama kolay yoldan nasıl olur :'( yardım....!:'(

mrcrazylaz

mrcrazylaz

Üye
kardeş register yanlış..

ugurkarakas

Üye
teşekkürler

broo07

broo07

Üye
sertifica veren opda ya rakip cok iyi bi site ben 1 saatde aldım 3 gün opda halen yollucak :D konuları arastırıp sertifca alamak için urasymaya başladıgında opda senide ayar ederse bide bu siteyi dene derim konuyu acan arkadas program güzel umarım calısır

swars

Üye
register

Sandrake

Sandrake

Üye
Teşekkürler Nadir abi

Lord_oF_Dark

Lord_oF_Dark

Üye
sağol nadir

..butteRfly..