Call of duty zombie: World at war

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
carantinas

carantinas

Üye
    Konu Sahibi
EVET BEYLER SİZLERE BİR GUNDE MİLYONLAR SATAN OYUNUN ZOMBİE VERSİYONUNU PAYLASIYORUM. BİRAZDA OYUNLARA AGIRLIK VERELİM. CALL OF DUTY ZOMBİE BİREBİR AYNI SİLAH BOMBA MELE NE ARARSANIZ. İYİ OYUNLAR.

lütfen bir teşekkürü cok gormeyelim.

cptalperen

cptalperen

Üye
çok güzel oyundur saol dostum :oke:

futbol123

futbol123

Üye
teşekkürler

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Ben bunu oynadım fakat sadece bir bölümden oluşuyor başka harita yüklenemezmi ?

carantinas

carantinas

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar haritaları ucretli olarak satın alabilrsiniz lakin google ada harita paketlerini bulacagınızı dusunuyorum.. muhtemelen vardır.

OğuzcanAbi

Üye
saolasın

carantinas

carantinas

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt