Call of Duty World War 2 İniyor :)

Sponsorlu Bağlantılar

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Call of Duty World War 2 İniyor :)
Evet call of duty world war 2 iniyor bundan sonra sıra asassins creed originse gelecek. biri 60 biri 50 gb bilgisayar full açık yurdun internetini sömürüyorum ve 500gb dan fazla indirme yapmışımdır film oyun müzik 4k videolar vs. vs. ww2yi bitirdikten sonra silip ac originsi yükleyip onu da bitiricem hayırlısıyla.. sanırım gta 5 ten sonra bir kez daha monitörün gözü gönlü açılacak. peki harddiskimin içinde 125gb boş yer var. oyunun setupı 64 gb. ben bunu kurduğumda 64gb ikiye katlanacak 128gb. işim zor gibi.. diğer kurmaya üşendiğim oyunları silmem gerekebilir. veya şeyleri :eller:

• Beğen
Tepkiler: Baydırman

Baydırman

Baydırman

Moderator
Evet call of duty world war 2 iniyor bundan sonra sıra asassins creed originse gelecek. biri 60 biri 50 gb bilgisayar fu ll açık yurdun internetini sömürüyorum ve 500gb dan fazla indirme yapmışımdır film oyun müzik 4k videolar vs. vs. ww2yi bitirdikten sonra silip ac originsi yükleyip onu da bitiricem hayırlısıyla.. sanırım gta 5 ten sonra bir kez daha monitörün gözü gönlü açılacak. peki harddiskimin içinde 125gb boş yer var. oyunun setupı 64 gb. ben bunu kurduğumda 64gb ikiye katlanacak 128gb. işim zor gibi.. diğer kurmaya üşendiğim oyunları silmem gerekebilir. veya şeyleri :eller:
Çabuk yurt müdürü gelmeden

Baydırman

Baydırman

Moderator
Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands
Just Cause 3
Final Fantasy XV
Project Cars 2
Wolfenstein The New Order
Max Payne 3

WWE 2K18

Üst Alt