Aksiyon Call Of Duty WW2 Siyah Ekran Hatası

Sponsorlu Bağlantılar

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi
Call Of Duty WW2 Siyah Ekran Hatası
Sa konu dışı bir şeyler soracaktımda yardım edebilirmisiniz
Call of duty ww2 yükledim laptopa amd radeon HD 8600 ekran kartımı görmüyorda intel hd graphic kartımı görüyor ve oyun siyah ekranda kalıyor
oyunda fragamnı geçiyor ve gemi kısmını geçince oyun tamamen siyah kalıyor

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Öncelikle ekran kartı sürücülerini eğer varsa güncellemesini yapın, ardından Oyun içine girdikten sonra ilk iş olarak görüntü ayarlarından ekran çözünürlüğünü düşürmeyi deneyin.

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi
Öncelikle ekran kartı sürücülerini eğer varsa güncellemesini yapın, ardından Oyun içine girdikten sonra ilk iş olarak görüntü ayarlarından ekran çözünürlüğünü düşürmeyi deneyin.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

birde şöyle bir hata mevcut resimdeki siyah yerde eksiklerimi söylüyor galiba napmam gerekir bunlara

Ekli dosyalar

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Oyun .Exe sine sağ tık yapıp
harici grafik işlemci ile çalıştır'ı seç
AMD de nasıl bilmiyorum ama intel+nvidia da sorun genelde bu şekilde çözülebiliyor

• Beğen
Tepkiler: PALA., Murat Alper ve Bab-ı Umut
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi
Oyun .Exe sine sağ tık yapıp
harici grafik işlemci ile çalıştır'ı seç
AMD de nasıl bilmiyorum ama intel+nvidia da sorun genelde bu şekilde çözülebiliyor
oyunun exe'sine tıkladımda göremedim tam olarak nerede bulabilirim nasıl yaparım bir ekran görüntüsü atabilirmisin

PALA.

PALA.

Üye
oyunun exe'sine tıkladımda göremedim tam olarak nerede bulabilirim nasıl yaparım bir ekran görüntüsü atabilirmisin
Denetim masasında bulabilirsiniz. Normalde sağ tık bağlam menüsüne eklenir, ama bir şekilde kaldırmışsınızdır...

• Beğen
PALA.

PALA.

Üye
  • Beğen
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi
sorun çözüldü konu kilit :) amd adrenalin edition sürümünü yükledim ondan sonra bir iki ufak uyar yaptım ve açıldı oh be :D :D

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi
başka bir sorum daha olacaktı masaüstüne dönüyorum oyuna dönünce mavi ve kırmızı olmaya başlıyor onun için ne yapmam gerekiyor

PALA.

PALA.

Üye
başka bir sorum daha olacaktı masaüstüne dönüyorum oyuna dönünce mavi ve kırmızı olmaya başlıyor onun için ne yapmam gerekiyor
Ekran alıntısı atarsanız, fikri olan birileri çıkabilir.
Donanımsal aşırı ısınmadan hasar olabilir yada sorununuz sanırım bu...
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2619136