Call of Duty - Black Ops 2 Multiplayer Oynama (Zombie modu ve Normal Modu)

Sponsorlu Bağlantılar

qimoo

qimoo

Üye
    Konu Sahibi
Call of Duty - Black Ops 2 Multiplayer Oynama (Zombie modu ve Normal Modu)
Call of Duty - Black Ops 2 Multiplayer Oynama (Zombi Modu ve Normal Mod)

" Call of Duty - Black Ops 2(SKIDROW) " yi kurun ve " Call of Duty Black Ops II Update 3-SKIDROW " paketini yükleyin.Ardından aşağıdaki adımları uygulayın.

ADIM 1
Fourdeltaone sitesine kayıt olmanız gerekiyor.
Bu " " adresten kayıt olun.

ADIM 2
Daha sonra bu adresteki DLC dosyasını(3.40 GB) " "(bkz. RESİM 1)
ve Multiplayer oynamak için gereken dosyaları(t6-rel2) " " indirin.(bkz. RESİM 1)

>>> Dosyaları indirebilmeniz için HamachiFrance sitesine kayıt olmanız gerekiyor. Bu adresten " " kayıt olabilirsiniz.Site Fransızca " " yardımıyla Türkçeye çevirebilirsiniz. <<<
RESİM 1

ADIM 3
Ardından multiplayer oynamak için indirdiğiniz klasör(t6-rel2) içeriğini oyunun kurulu olduğu dizine kopyalayın(C:\Program Files (x86)\Call of Duty Black Ops 2).

İndirdiğiniz DLC klasörlerinden çıkan " sound, video ve zone " klasörlerini yine oyunun kurulu olduğu " C:\Program Files (x86)\Call of Duty Black Ops 2 " dizine atın ve değiştir deyin.

ADIM 4
Oyunun kurulu olduğu yerdeki " t6mp " dosyasını masaüstünde kısayol oluşturun.
Zombie oynamak isterseniz bu kısayola sağ tıklayın ve hedef kısmının sağına bir boşluk bırakıp " -zm " yazın( "C:\Program Files (x86)\Call of Duty Black Ops 2\t6mp.exe" -zm ).(bkz. RESİM 2)

RESİM 2

Multiplayer oynamak için " -zm " yazısını silip direk dosyayı çalıştırıp oynayabilirsiniz.

ADIM 5
Arkadaşınızla oynamak için arkadaşınızı " " adresinden nickini yazıp eklemeniz ve arkadaşınızında kabul etmesi gerekiyor.(bkz. RESİM 3)

RESİM 3

OYUN İÇİNDEKİ AYARLAR

Zombie Mod

ADIM 1

ADIM 2

ADIM 3

ADIM 4

ADIM 5

ADIM 6

ADIM 7

Davet edilen kişinin oyunda F9 tuşuna basması yeterlidir.

ADIM 8

Normal Mod

ADIM 1

ADIM 2

ADIM 3

ADIM 4

ADIM 5

--------------------------------------------------------------------

- Anlatım bana aittir. Anlatım " " adresi baz alınarak yapılmıştır.

- Yapamadığınız bir ADIM ve karşılaştığınız bir sorun olursa yorum olarak yazın. Yardımcı olmaya çalışırım.

- fourDeltaOne arkadaş olarak eklemek isterseniz. Nickname : qimoo

SORUNLAR VE ÇÖZÜMLERİ
1-)-zm yazdıktan sonra " t6mp " dosyasını açtığınızda siyah bir ekran geliyor ve konsolda hata veriyorsa ADIM 3'te yaptığımız " t6-rel2 " klasör içeriğini tekrar kopyalayın.

Son düzenleme:

Uhops

Uhops

Üye
oyunu indirsem single player modunda zombi mod açabiliyormuyum. hem black ops 1 de hemde 2 de.

qimoo

qimoo

Üye
    Konu Sahibi
Uhops

Uhops

Üye
Black ops 1 ve 2 de Zombie modu oynayabilirsin ama bu konuyla alakası yok.

başka bi laptopta denemiştik zombi mod oyunun orjinalı satın almayınca açılmıyordu heralde. Ondan sordum kusura bakmayın.

qimoo

qimoo

Üye
    Konu Sahibi

başka bi laptopta denemiştik zombi mod oyunun orjinalı satın almayınca açılmıyordu heralde. Ondan sordum kusura bakmayın.

Önemli değil.Single player için crac.k çıktı yanılmıyorsam ***** yapıp oynayabilirsin.Orjinal olmadanda oynayabilirsin.Call of Duty Black Ops için crac.k çıkmıştı.

Uhops

Uhops

Üye
Önemli değil.Single player için crac.k çıktı yanılmıyorsam yapıp oynayabilirsin.Orjinal olmadanda oynayabilirsin.Call of Duty Black Ops için crac.k çıkmıştı.
tamam sağol.

fener331

Üye
merhaba tüm adımları yaptım oyuna tıkladım kullanıcı adı şifre bölümüne fourdeltaone bilgilerimi girdim sonra bu ekranda takıldı ? yardım edermisiniz [/URL][/IMG]

qimoo

qimoo

Üye
    Konu Sahibi
merhaba tüm adımları yaptım oyuna tıkladım kullanıcı adı şifre bölümüne fourdeltaone bilgilerimi girdim sonra bu ekranda takıldı ? yardım edermisiniz [/URL][/IMG]

Kardeş oyunu yönetici olarak çalıştırmayı dene.

ShooteRtr

ShooteRtr

Üye
Merhaba.Ben bunu daha önceden denemiştim online ye basınca connecting de kalıyor açılmıyordu sonra fakat dlcleri indirmedim şimdi dlc ile deneyeceğim çalışırmı oynayabilirmiyim bana sadece zombie yeter.

cobyword

Üye
kardeş ben botlarla gayet iyi oynayabiliyorm ama find match diyorum herhangi bir oyun modu seçiyorum JOİNİNG GAME LOBY diyo ve kalıyo öyle yani maç bulmuyo. Lütfen yardımcı olur musn çok teşşekürler.

Son düzenleme:

CnKReD

Üye
Abi mavi yazı falan çıkmıyor ya

fk555897

fk555897

Üye
Teşekkürler. Güzel oyunda bazı sorunları vardı ve silmiştim.

Kozzalak

Üye
Birlikte Zombi oynuyacaklar arkadaş eklesin four delta one nickim Kozalak
Steam nickim TheLegendPro
7 24 acıgım

Son düzenleme:
BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Teşekkürler

Kozzalak

Üye
Kardeş hata veriyo çözümünü bilen lütfen söylesin

Hata:The old method of launching Zombies is no longer supported due to a change made by treyarch.Launch the separate t6zm.exe instead.

qimoo

qimoo

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş hata veriyo çözümünü bilen lütfen söylesin

Hata:The old method of launching Zombies is no longer supported due to a change made by treyarch.Launch the separate t6zm.exe instead.
Kardeş " ADIM 4
Oyunun kurulu olduğu yerdeki " t6mp " dosyasını masaüstünde kısayol oluşturun.
Zombie oynamak isterseniz bu kısayola sağ tıklayın ve hedef kısmının sağına bir boşluk bırakıp " -zm " yazın("C:\Program Files (x86)\Call of Duty Black Ops 2\t6mp.exe" -zm ). "
burda yaptığın -zm yazma metodu eskidi diyor.Direkt olarak zombi dosyasını yani " t6zm.exe " yi çalıştırarak oyuna gir diyor. Birde şu var fourdeltaone serverları kapattı diye biliyorum.

xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici
@qimoo konuda yer alan "Black Ops ve Update" indirme bağlantısını kaldırın lütfen.

• Beğen
Tepkiler: GDDR5

Üst Alt