Call of Duty 2 Uzaktan Online Oynama

Velo13

Velo13

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba arkadaşlar. Tanıdığım farklı illerde oturan birçok arkadaşım var. Onlarla beraber eski bir oyun olan Call of Duty 2'yi oynamak istiyoruz. Oyun ben dahil bazı arkadaşlarda steam üzerinde orjinal olarak bulunmakta ama bazı arkadaşlarda bulunmamakta. Hepimiz beraber olsaydık ev içinde veya başka bir yerde LAN bağlantısı ile kolayca oynayabilirdik ama şu an böyle bir imkanımız yok. Acaba oyunu, LAN bağlantısı işlevini gören bir uygulama veya başka bir ayar ile ayarlayıp farklı illerden aynı servera bağlanıp oynama imkanımız var mı? Teşekkür ederim.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt