Çakma Black Berry Bold 9700

 • 14 Kasım 2010
 • 8453 Okunma
 • 6 Cevap

 1. bu telefondan almak istiyorum iyi yada kötü önerileriniz nelerdir fikrinizi almak istedim
   


  Yazan: Hyptoneus
 2. ben arkadaşa almıştım orjinali ile alakası yok sadece görüntüsü benziyo çift hatlı olması çok güzel iki ayrı telefon taşımak zorunda kalmıyosun. kötü taraflarından biri wifi ayarlarını yapıp internete bağlanamadım. klavyeli oluşu mesaj çekmeyi kolaylaştırıyo ama şarjı 1 gün gidiyo. ama 130 tl lik bi telefondan fazlada bişi beklememek lazım dimi :)
  sözü toparlamak gerekirse çift hatlı, mesajlaşmak için ve birazda havam olsun die bi telefon almak istiyosan güzel bi telefon daha fazlasını bekliyosan hayal kırıklığına uğrarsın :)
   
 3. İnternet üzerinden alacaksan, satın alacağın kullanıcıyı iyi tahlil etmelisin evet bu tür telefonların garantisi olmuyor ancak satış sonrası destek verip vermediğini iyi araştıracaksın, telefona gelince gayet başarılı ben kullanıyorum menüsel görünümün orjinali ile benzer olup olmaması modellerine göre değişiyor, wireless ayarlarını tam yaparsan kullanabilirsin en azından yapmak için bir bilgi birikimin varsa not vermek gerekirse 100 üzerinden 70 verirdim.
   
 4. mutish tel.öneririm

  --------------- Ekleme ---------------

  bendede var

  --------------- Ekleme ---------------

  dosyaları jar a dönusturen bi program var her sei açıyo
   
 5. merhaba ben alalı 1 hafta oldu.110 TL'ye aldım.ve çok memnunum.wifi çok iyi çalışıyor kesinlikle tavsiye ederim
   
 6. bana kalırsa çakmasını alma piyasada tridentin ürettiği markalı blackberry benzeri telefonlar var hiç değilse garantisi olur ve markalı bir telefon almış olursun.
   
 7. Benim merak ettiğim bu çakmalarda whatsapp var mı? :ehe

  Telefoncu bi arkadaşıma sormuştum ben bunu, orjinali ile alakası yok, elinde patlar alma demişti :hmmm
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
24/02/2019 - 06:41