Çağrı Merkezi'nden Kontör Yükle, Hediye Çeki Kazan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kurtoglu87

Üye
  Konu Sahibi
Her gün 11.00-12.00 arasında Çağrı Merkezi'nden kontör yükleyen ilk müşterimiz olun, estore'dan hediye çeki kazanın.


30 Ağustos - 29 Eylül tarihleri arasında Çağrı Merkezi'nden (8035'ten) her gün 11.00-12.00 saatleri arasında talimatlı veya talimatsız olarak ilk kontör yükleyen müşterilerimiz estore'dan 100 YTL'lik hediye çeki kazanıyor.
Bireysel ve kurumsal tüm Hazır Kart sahibi müşteriler kampanyaya katılabilir.
Kampanyada hediye kazanmak için Çağrı Merkezi'nden (8035'ten) her gün saat 11.00-12.00 arasında talimatlı veya talimatsız olarak ilk kontör yükleyen müşteri olmak gerekmektedir.

 • Kampanya 30 Ağustos - 29 Eylül tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kazanan talihlilerin adı ve soyadı 20 Ekim 2008 tarihinde web sitesinde yayınlanacaktır. Ayrıca talihliler Turkcell tarafından kampanyaya katıldıkları GSM numaralarından 15 Kasım 2008 tarihine kadar aranarak kazandıkları hediye hakkında bilgilendirilecektir. Bu tarihe kadar ulaşılamayan talihlilere hediye çeki teslim edilmeyecektir.
 • Hediye çekleri, ulaşılan talihlilerin kampanyaya katılımda kullandıkları ve kazandıkları hatta şifre olarak en geç 15 Kasım 2008 tarihine kadar kısa mesaj ile iletilecektir.
 • 'deki tüm kategorilerde geçerli olan ve estore'da yapılan tüm kampanyalarda kullanılabilir olan hediye çeki - 31 Aralık 2008 tarihine kadar geçerlidir. Hediye çeki - estore'dan farklı alışverişlerde kısmi olarak kullanılabilir.
 • KDV ve ÖTV hariç tüm yasal yükümlülükler talihli sorumluluğundadır.
 • Ödüller nakde çevrilemez ve devredilemez.
 • Aynı abone farklı GSM numaraları ile kampanyaya birden çok kez katılabilir fakat her abone yalnız bir kez hediye çeki kazanabilir.
 • Talihli olarak hat sahibi esas alınacaktır.
 • Turkcell'in kampanya tarih ve koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.
 • :oke::oke::oke::oke::oke:
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt