c7 renk sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mert can

Üye
    Konu Sahibi
c7 renk sorunu
arkadaşlar c7 telefonumda sebebini bilmediğim bir şekilde ekran renginde mora dönük bir renk oluştu.
hani eski televizyonlarda skart tam oturmadığında renk morumsu hal alırdı telefonumda aynı o şekilde şu an.
gün içerisinde bir kez daha yaptı ve nasıl olduysa tuşlar kilitlenip açılınca düzeldi fakat şu an komple gidik durumda.
bu konuda bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Kardeş ekran filmin gidik durumda en kısa zamanda garantiye götür bence

serinaga

serinaga

Üye
SORUNUN her neyse çözüldüğünde bilgi verirsen bizlerde aynı sorunla karşılaştığımızda hiç olmazsa neden kaynaklandığını biliriz. Umarım kolay çözülür sorunun ...

mert can

Üye
    Konu Sahibi
bugün bir kaç kez kısa sürelide olsa kendine geldi fakat bir kaç sn sonra sanki yanıp sönen floresan gibi yapıp tekrar mora döndü.
bugün biraz araştırdım internette Türkçe kaynaklarda hiç bir şey bulamadım ama youtube'da n8lerde buna benzer sorunlar olduğunu izledim ama sanırım onlardaki sorun üretim kaynaklı çünkü iphone ve samsung telefonlarla renk karşılaştırılması yapılmış sadece.

MaxipmaN

Üye
forumda bir c6-01 ci düşürünce yaşadı bunu

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Darbeden kaynaklı bir sorundur bence. Dediğim gibi film gitmiştir garantiye götür bence

bayon

Üye
n8 kullanıcısıyim benim de ekran kırmızı oluyordu telefonu değiştirme kararı aldılar bekliyorum telefonun gelmesini

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
mıknatıs lı bir nesneye yakın bulundun mu?

mert can

Üye
    Konu Sahibi
mıknatısla herhangi bir yakınlaşma olmadı hocam. @@DiAbLo@@ üstadımızın dediği ekran filminden olabileceğini düşünmeye başladım bende. dün akşam telefon normale döndü fakat sabah tekrar aynısı oldu neden olduğunu anlamadığım bir şekilde az önce tekrar normale döndü ve eminim ki tekrar bozulacak. telefon garanti kapsamı dışında olduğu için servise gönderme gibi durumum yok fakat sorunun tam olarak neden olduğunu çözebilirsek ona göre bir teknik servise bırakabilirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...