c7 renk sorunu

• 28 Eylül 2012
  • 557 Okunma
  • 8 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaşlar c7 telefonumda sebebini bilmediğim bir şekilde ekran renginde mora dönük bir renk oluştu.
    hani eski televizyonlarda skart tam oturmadığında renk morumsu hal alırdı telefonumda aynı o şekilde şu an.
    gün içerisinde bir kez daha yaptı ve nasıl olduysa tuşlar kilitlenip açılınca düzeldi fakat şu an komple gidik durumda.
    bu konuda bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Yazan: mert can
  2. Kardeş ekran filmin gidik durumda en kısa zamanda garantiye götür bence

3. SORUNUN her neyse çözüldüğünde bilgi verirsen bizlerde aynı sorunla karşılaştığımızda hiç olmazsa neden kaynaklandığını biliriz. Umarım kolay çözülür sorunun ...

4. bugün bir kaç kez kısa sürelide olsa kendine geldi fakat bir kaç sn sonra sanki yanıp sönen floresan gibi yapıp tekrar mora döndü.
    bugün biraz araştırdım internette Türkçe kaynaklarda hiç bir şey bulamadım ama youtube'da n8lerde buna benzer sorunlar olduğunu izledim ama sanırım onlardaki sorun üretim kaynaklı çünkü iphone ve samsung telefonlarla renk karşılaştırılması yapılmış sadece.

5. forumda bir c6-01 ci düşürünce yaşadı bunu

6. Darbeden kaynaklı bir sorundur bence. Dediğim gibi film gitmiştir garantiye götür bence

7. n8 kullanıcısıyim benim de ekran kırmızı oluyordu telefonu değiştirme kararı aldılar bekliyorum telefonun gelmesini

8. mıknatıs lı bir nesneye yakın bulundun mu?

9. mıknatısla herhangi bir yakınlaşma olmadı hocam. @@DiAbLo@@ üstadımızın dediği ekran filminden olabileceğini düşünmeye başladım bende. dün akşam telefon normale döndü fakat sabah tekrar aynısı oldu neden olduğunu anlamadığım bir şekilde az önce tekrar normale döndü ve eminim ki tekrar bozulacak. telefon garanti kapsamı dışında olduğu için servise gönderme gibi durumum yok fakat sorunun tam olarak neden olduğunu çözebilirsek ona göre bir teknik servise bırakabilirim

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/11/2018 - 14:13